EN|RU|UK
 Форум Украины
  140  2

 22 червня — День боротьби з нацизмом, День боротьби з Табачником!

Міністерство освіти разом з Міністерством транспорту планують впровадити електронний студентський квиток на основі платіжної картки.

Простіше кажучи, кожного разу, коли ви «пробиватимете» свій проїзний на якійсь станції метро, «потрібні люди» фіксуватимуть місце вашого знаходження і, за потреби, використовуватимуть це у власних цілях.



Це ще одна спроба влади взяти під контроль найактивнішу ланку суспільства — студентство.

Табачник вже не раз демонстрував нам свої тоталітарні фашистські замашки, але тепер він остаточно перегинає палицю, намагаючись у кращих традиціях нацизму перетворити Україну на підконтрольний йому концтабір. Ми не повинні цього допустити!

22 червня, в день скорботи за загиблими від рук нацистів, о 14.00 ми зберемось під Міністерством освіти і у вигляді театралізованого дійства продемонструємо суспільству той сценарій, за яким нам пропонує жити нацист Табачник.

Акція проводитиметься без партійної та організаційної символіки, допускаються лише державні прапори.

Якщо в когось є кілька десятків метрів колючого дроту, просимо подарувати або дати в користування чи пожертвувати скільки не шкода коштів на його купівлю та інших витрат по акції, яку організовують люди, що брали участь в акціях проти міліцейського свавілля.



Джерело: МайданИсточник: https://censor.net.ua/f2527621
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
 
 
 
 
 
 вверх