EN|RU|UK
 Обсуждение материалов
  169  8

 Янукович не став президентом Західної України, – експерт

За 100 днів президентства Віктор Янукович не вийшов за межі свого електорату, він залишився президентом лише для своїх виборців, тобто мешканців Східної і Південної України, – переконаний політолог Вадим Карасьов.

Про це 31 травня він повідомив ZAXID.NET , коментуючи роботу Віктора Янукович на посаді президента України.

"Янукович не став президентом Західної України і виборців на Заході", – наголосив Вадим Карасьов.

Також він зауважив: "Щоб стати президентом і владою для всієї країни, президент, який відповідає не лише за державність, але й за теперішнє, майбутнє і минуле країни, Януковичу та Партії регіонів потрібно іншу гуманітарну, мовну та інформаційну політику", – сказав він.

Як запевнив Карасьов, поки гуманітарна, мовна складові будуть спрямовані на задоволення настроїв лише виборців Сходу, Янукович надалі залишатиметься президентом Східної України.

"Будь-які констатування фактів, що середня зарплата на Заході відстає від рівня середньої зарплати в решті країни, зокрема, на Сході, поки будуть запевнення, що нова влада зробить Західну Україну більш економно, інвестиційно привабливою, покращить життя західноукраїнського виборця, це навряд чи проторує дорогу до серця Західної України", – наголосив Вадим Карасьов, коментуючи заяви Януковича про покращення інвестиційної ситуації на Львівщині, які він зробив під час проведення у Львові Ради регіонів.

Зі слів експерта, Західна Україна живе не стільки економікою, скільки ідеологічними та гуманітарними питаннями.

"Подобається це комусь, чи ні, та саме Західна Україна і Галичина були і є основою новітньої національної української ідеї. Навіть якщо економіка на Заході України запрацює, а мешканці захожу отримуватимуть від нової вдали економічні дивіденди, все одно першочерговою залишиться ідейна складова, Захід буде вимагати більш збалансованої україноорієнтованої інформаційної політики", – додав Вадим Карасьов.

Також нагадаємо, що 4 червня виповнюється сто днів перебування Віктора Януковича на посаді Президента України. Експерти кажуть, що за цей час глава держави зумів перебудувати "під себе" систему владу і зробити поворот зовнішньополітичного курсу. Крім того, за словами глави президентської адміністрації Сергія Льовочкіна, з нагоди ста днів заплановано цілу низку заходів за участі Віктора Януковича.

http://www.zaxid.net/newsua/2010/5/31/175019/Источник: https://censor.net.ua/f2524852
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх