EN|RU|UK
 Форум Украины
  233  29

 Олег Тягнибок отримав "Золотий Хрест" від ветеранів Першої Української Дивізії Української національної армії

26 травня 2010 року у рамках зустрічей з українською спільнотою Канади лідер Всеукраїнського об’єднання "Свобода" Олег Тягнибок провів прес-конференцію для україномовних ЗМІ Канади та зустрівся із ветеранами Першої Української Дивізії Української Національної Армії (дивізії "Галичина").

Українські ветерани, що у середині минулого століття боролися з московсько-большевицькими окупантами у лавах дивізії "Галичина", під час зустрічі вручили Олегу Тягнибоку Золотий Хрест за заслуги перед Україною.

Під час прес-конференції представники україномовних ЗМІ Канади висловили занепокоєння політичною ситуацією в Україні, глумом над історичною пам’яттю українців, тиском та політичними репресіями щодо українства, які здійснює влада Януковича.

Відповідаючи на питання канадських журналістів лідер Всеукраїнського об’єднання "Свобода" Олег Тягнибок заявив: "Тиск який нинішня влада в Україні чинить на все українське повинен отримати гідну відсіч українців як в Україні так і в діаспорі. Лише постійним тиском на владу, масовими громадськими акціями в Україні, пікетами українських посольств у світі можна зупинити зухвалу політику українофобії, яку чинить прокремлівська адміністрація Януковича.

Сьогодні українці повинні не просто чинити антирежимний опір, а готуватись до третьої української революції. Революції національної та соціальної. Революції, що закінчиться побудовою справедливого суспільного ладу та національної української держави. Менші вимоги: боротьбу за ілюзорну демократію, позірні ліберальні свободи, право на мирні зібрання, незалежність преси – приречені на поразку. Не матимемо національної держави, яка захищатиме українців в будь-якому куточку світу, не може йти мова про жодні громадянські права і свободи. Власне це те, що разюче відрізняє "Свободу" від інших сил в Україні.

Водночас "Свобода" братиме участь в усіх акціях, спрямованих проти українофобської політики промосковського режиму Януковича, навіть якщо це доведеться робити самостійно, як це було під час приїзду кремлівського карлика Мєдвєдєва і візиту Януковича до Львова.

Українців чекає безкомпромісна і важка боротьба з режимом, але наші попередники гідно протистояли куди страшнішим окупантам. Ціною їхніх життів Україна здобула незалежність 1991 року. Наше завдання цю незалежність втримати, захистити українців і повести їх на боротьбу за Велику Україну" – заявив Олег Тягнибок.Источник: https://censor.net.ua/f2524674
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
 
 
 
 
 
 вверх