EN|RU|UK
 Форум Украины
  106  3

 Януккович настрашився львівських журналістів ! У Львові журналісти спостерігають за Януковичем здалеку !

Президент України Віктор Янукович у Львові ознайомився із перебігом будівництва нового терміналу Львівського аеропорту, а також із реконструкцією існуючого терміналу та продовженням злітно-посадкової смуги. Також Віктор Янукович оглянув стенд, де розміщено інформацію про будівництво стадіону до Євро-2012, на сам майданчик Віктор Янукович не пішов.
Послухати, що розповідав віце-прем’єр-міністр України з питань Євро-2012 Борис Колесніков щодо реконструкції Львівського аеропорту, могли тільки київські журналісти, львівські журналісти спостерігали за турнікетом. Також не було спілкування з пресою на території будівельного майданчика стадіону до Євро-2012.

До Львова Віктор Янукович прибув у супроводі глави Адміністрації Президента Сергія Льовочкіна, першого заступника глави Адміністрації Президента Ірини Акімової та заступника глави Адміністрації Президента Ганни Герман.

Нагадаємо, сьогодні у Львові відбудеться засідання Ради регіонів під головуванням Президента України Віктора Януковича. До Львова прибули голови обласних державних адміністрацій, голови обласних рад, а також мери великих українських міст.Источник: https://censor.net.ua/f2524313
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Скажений Котяра, Мэл Гибсон, semen44, Алексей Алексеев 6292ff02, Татьяна Лайф, Де Правда, aquarius580 459c2008, Ларик Гор, Юра Амурчанин, Ted Viktorovich, Олег Гончаренко, Diesel_Sasha, экзорцист, Gaydamaka Kozak, Еxorcist, , Великая Исландия, alexandr shamov, Dasha Dasha, три - пятнадцать, 5 копійок
 Всего на сайте: 74 писателя
 
 
 
 
 
 вверх