EN|RU|UK
 Форум Украины
  94  1

 «Скажімо йому прямо в очі, що він — рупор Москви»,

Завтрашній візит Януковича до Львова будуть пікетувати ветерани ОУН-УПА, повідомляє ГазетаУа.«Скажімо йому прямо в очі, що він — рупор Москви», — сказав глава братства ОУН-УПА Олесь Гуменюк.Також ВО «Свобода» збирається влаштувати міні-спектакль або флеш-моб. «Вже запасаємося яйцями», — зазначили в об'єднанні.«У БЮТ ще вирішують, як їм діяти. А от «Наша Україна» протестувати не має наміру», — пише газета.

«Буде робочий візит, будуть вирішуватися економічні питання, і політику сюди не треба вмішувати», — зазначив голова фракції «Наша Україна» у Львівській облраді Олесь Старовойт.Тим часом сьогодні на 19.00 начальник Львівського міського управління міліції Ігор Тикало викликав до себе організаторів трьох акцій, присвячених завтрашньому приїзду до Львова Віктора Януковича, повідомляє Майдан.


«Організаторами» в цьому випадку виступають громадяни, які підписали формальні повідомлення про мирні зібрання, подані до міської ради. Зокрема подані повідомлення про акцію «Літаючі яйця» о 8.00 в аеропорту, «Врятуй Україну — збережи хвою» з 10.00 до 12.00 біля облдержадміністрації з посадкою ялинок біля ОДА і залучення перехожих до цієї справи та «Майстер-клас з плетення вінків» з 10.00 до 12.00 біля монументу Слави.Источник: https://censor.net.ua/f2524311
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
 
 
 
 
 
 вверх