EN|RU|UK
 Форум Украины
  90  1
Януковича переслідує злий рок. Якщо не повезе Президенту – не повезе й країні

 Януковича переслідує злий рок. Якщо не повезе Президенту – не повезе й країні

Навколо Віктора Януковича створюється якійсь містичний ореол. Причому однозначного лихого змісту. З моменту обрання на посаду президента, з ним трапляються випадки, які багато хто схильний трактувати як знаки долі, або ж її, долі, попередження. Питання лише у тому, наскільки уважний до цих знаків сам Янукович?

Політолог Олександр Палій вважає, що як віруюча людина Янукович не може не помічати подій, які супроводжують його президентство. А отже, повинен замислитися над тим, чи правильну політику він проводить.

Скажімо, все що пов'язано з Великою Вітчизняною війною, для нової влади є важливою частиною її піару. Під час візиту до Києва президента Росії Медведєва 17 травня був змінений навіть протокол – Янукович зустрів колегу не на ганку своєї адміністрації, а біля пам'ятника невідомому солдату на Площі Слави.

Президент отримав черговий поганий знак згори

Сильна злива й без того позбавляла церемонію вшанування загиблих воїнів видовищності. А тут ще й вінок українського президента раптовим поривом вітру зірвало з місця, і він опустився просто на голову Януковичу, що як раз схилився у поштивому поклоні. Політолог Олександр Палій побачив в цьому поганий знак долі. Експерт звернув увагу на те, що цей випадок стався біля могили Невідомому солдату Другої світової війни. Отже, враховуючи, що "солдати, поклонитися до яких він прийшов, проливали за нашу Батьківщину кров, і віддавали свої життя, в той час як Віктор Янукович встиг здати Росії не тільки Крим, але й всю гуманітарну політику, в черговому, цього разу – маленькому – НП за участю Президента України можна побачити певний знак згори".

Пригадується також й аварія, що сталася за участі російського великого десантного корабля "Ямал", який під час заходу до Миколаївського морського порту перекинув українській буксир "Бузький". Інцидент трапився 4 травня, коли російські моряки йшли до Миколаєва в рамках масшабного, спільного з Росією, святкування дня перемоги, яке було організоване новим президентом.

Цього разу обійшлося без людських жертв. Натомість, коли Віктор Янукович поспішав до Харкова, щоб разом із президентом Медведєвим підписати угоди про продовження базування Чорноморського флоту в Україні, швидка допомога з його кортежу зіткнулася з таксі, водій якого загинув, двоє пасажирів зазнали травм. Найогидніше в цій історії те, що спочатку представники ДАІ заперечували приналежність швидкої до кортежу президента, хоч журналісти згодом навели неспростовні докази протилежного.Ігнорування попереджень закінчиться погано

Більш ніж символічно. Така аварія мала б стати для Януковича приводом зупинитися перед підписанням угод в Харкові. Хоч, звичайно, на це марно сподіватися, адже оточення формує з нього образ твердого і непохитного донецького парубка, який рішення ухвалює швидко, а до мети йде крізь перешкоди.

Як, наприклад, в день інаугурації, коли двері Верховної Ради раптово стали зачинятися саме в момент, коли Янукович почав переступати поріг парламенту. Простіше кажучи, Януковича трохи придавило дверима, але попрацювавши плечима він попростував далі до своєї президентської посади.

Знову у справу втрутився вітер? У Віктора Януковича щось явно негаразд у стосунках з небесною канцелярією.

Можливо, передчуваючи такий розвиток подій, ще напередодні інаугурації засновники Києва Щек і Хорив "зійшли" з постаменту на набережній Дніпра, залишивши стояти на ньому своїх брата і сестру Кия та Либідь. Тобто, дві фігури з літописної четвірки, встановленої у 1982 році, просто почали розвалюватися, що змусило рятувальні служби провести їх повний демонтаж. Сталося це буквально за два дні до того, як Україна отримала нового президента.

Політолог Олександр Палій вважає, що як віруюча людина Янукович не може не помічати подій, які супроводжують його президентство. А отже, повинен замислитися над тим, чи правильну політику він проводить.

І, дійсно, так. Можна клястися в любові до ветеранів і пенсіонерів, проводити помпезні паради, а разом з тим топтати Україну і набивати кишені олігархам. Депутаів, чиновників, чи навіть журналістів, можна скупити на "тушки".

Але ж серед янголів на небі "тушок" не буває...Источник: https://censor.net.ua/f2524100
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Александр Вит, Mike Paul, Volodia Gylnov, ConfianZa, Эрнесто, Otec Pigidiy, Кардан_вал, ВКЛ_это_мы_01, стальной гигант, Valdzhu, Frol Fedoroff, Антип61, Alejandro Don Goborez, Kasper1088, Mikola Kren, Ming Uing b56f719d, patriotukrainy, Гоша Печерский, XENOmorph, Ali Hasan, Вася Жук, ОСТАП ВИШНЯ 109272ad, Ирина Измайлова, Виамин Павловский, Семён Семёныч 3ebbab94, Pavlo Dudra, Miko R 798886a8, ivd 81f11382, Гыг с Вами, молодой рабочий, Олег Гончаренко, чтец, Геракл Платонович, Stuart Pearce, SergTranscarpathian, Rostyslav Komarnytsky, Татьяна Лайф, Славик Шустрик, Ron Ma
 Всего на сайте: 115 писателей
 
 
 
 
 
 вверх