EN|RU|UK
 Форум Украины
  110  1

 "Свобода" вимагає заборонити виступ расистського гурту "Onyx" в Одесі

25 травня 2010 року Одеська обласна організація Всеукраїнського об’єднання "Свобода" звернулася до обласної прокуратури і управління СБУ із вимогами заборонити виступ расистського гурту "Onyx" в Одесі 28 травня в клубі "Отрада Beach Club" та депортувати гурт з території України, а організаторів їхнього туру притягнути до кримінальної відповідальності за ст. 161 Кримінального кодексу України.

У зверненні, зокрема йдеться: "Прояви українофобії стали траплятись дедалі частіше у всіх сферах суспільного життя, зокрема, і в сфері молодіжної масової культури. Так, у друкованих виданнях та мережі Інтернет, впродовж останнього часу рекламується тур американського реп-гурту "Onyx". Гурт є знаним не тільки завдяки своїм аморальним текстам з використанням нецензурної лексики та вульгарним описам неприродних статевих зносин, але і завдяки брутальним расистським та ксенофобським висловлюванням, спрямованим проти людей з білим кольором шкіри.

Так, у своїй пісні "Getto mentalitee" з альбому "All We Got Iz Us" (1995, Rush Associated Labels Recordings, PolyGram Group Distribution, Philips’ Elecronics, Netherlands) учасники гурту закликають до міжрасової ворожнечі, співаючи "And start a fight, a fight, a nigga and a white / And if a nigga don't win, then we all jump in" (укр. – "І розпочати бій, бій, чорних з білими. І якщо чорні будуть програвати, ми всі підемо їм на допомогу").

В пісні "Purse Snatchers" з альбому "All We Got Iz Us" (All We Got Iz Us, 1995, Rush Associated Labels Recordings, PolyGram Group Distribution, Philips’ Elecronics, Netherlands) напряму заклякається до вбивств людей європейського походження на ґрунті расової ненависті: "Waiting for the crackers; smuggle; his mug is in the gutters. . . . so we need your participation in the Caucasian assassination; time is wasting. . . . so who is in association with the nigger retaliation; it needs your total cooperation. . . . a confrontation will be fought by the younger generation; because we got determination; all we need is organization" (укр. – "Чекаючи на зломщиків, проникнемо в заборонені місця; його рот чекає на те, щоб вчинити статевий акт… отже нам потрібна твоя участь у вбивстві білого…". Caucasian – одна з застарілих назв представників білої раси в США.)

Такі самі заяви проголошуються в пісні "2 Wrongs" з альбому "All We Got Iz Us" (1995, Rush Associated Labels Recordings, PolyGram Group Distribution, Philips’ Elecronics, Netherlands). Слова цієї пісні, якщо це можна так назвати, містять такі вирази: "they got us brainwashed to be the minority, but when we kill them off we gonna be the majority. . . . if the whites speak up, then I’ll lead my people, because two wrongs don’t make it right but it damn sure make us equal; I’m inciting riots, so let’s start the looting. . . . in this revolution I loathe my enemy" (укр. – "Вони нам промивають мізки, буцімто ми меншість, але коли ми повбиваємо їх, ми станемо більшістю… Якщо білі заговорять, тоді я очолю моїх людей… і хоч не можна карати одне зло іншим, я впевнений, що це зробить нас рівними… Я започаткую погроми, тож розпочнімо мародерства… в цій революції я люто ненавиджу своїх ворогів").

Чи можна допустити, щоб такі огидні расистські пісні прозвучали на території України? А вони такі прозвучать, якщо ні влада, ні громадськість не відреагують належним чином. В Одесі концерт з цього туру має відбутись 28 травня в клубі "Отрада Beach Club". А далі расистські пісні, спрямовані проти народів з білою шкірою, в тому числі і проти українців, а також болгар, поляків, білорусів, росіян та інших національних меншин України, будуть звучати в інших містах Україні (http://onyxdomain.com/tourdates.htm)".

Враховуючи, що гурт "Onyx" розпалює міжнаціональну і міжрасову ворожнечу, Одеська обласна організація Всеукраїнського об’єднання "Свобода" вимагає від правоохоронних органів припинити расистський шабаш, заборонити виступ гурту "Onyx" в місті та депортувати з території України, а організаторів їхнього туру притягнути до кримінальної відповідальності за ст. 161 Кримінального кодексу України."

Крім того, Одеська обласна організація ВО "Свобода" вимагатиме від Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі дати оцінку решті текстів даного реп-гурту на відповідність суспільним стандартам моралі та вжити заходи для заборони розповсюдження і продажу пісень гурту.Источник: https://censor.net.ua/f2523962
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
 
 
 
 
 
 вверх