EN|RU|UK
 Форум Украины
  170  5

 Звернення до міліції та військових України

Шановні пані та панове, будь ласка слухайте уважно сюди. Як ми і побачили , злочинна влада прорахувала цей крок опозиції і народу, як і всі кроки до цього. Що нам робити у такій ситуації? Нам залишається тільки одне - робити все для того щоб міліція і армія перейшли на сторону народу! Це дуже складна задача, але у нас не залишається іншого вибору, раніше чи пізніше, все одно треба перетягувати міліцію і армію на свій бік, якщо ми йдем до того щоб усунути незаконну владу у нашій країні. Я дуже наполегливо пропоную, використати всі ресурси для того щоб вплинути на тих хто носить погони! Прямо зараз пишіть хто куди знає і посилайте цього листа, що я написав, або напишіть свого, якщо хочете. Пишіть на різні сайти, форуми, імейли і т.д. Передавайте листа вашим родичам, знайомим , друзям всім тим хто працює в міліції і армії, хай передають колегам. Якщо хтось може занесіть просто в відділок і скажіть що це послання від народу, роздайте колегам. Треба просити Луценка хай зробить все можливе для цього також, пишіть куди бачите! Тепер стало зрозуміло чому влада поміняла всіх начальників міліції, і командира внутрішніх військ, звісно щоб міліція не перейшла до народу. Але серед міліції і військових є чесні люди, які знають що у нас відбувається і які не хочуть віддавати честь главі мафії, і які не хочуть заводити несправедливі кримінальні справи і закривати очі на злочини. Тому давайте спробуємо зробити все для того щоб міліція і військові стали на наш бік. Використайте всі ваші ресурси щоб зробити все що можете для цього!

Лист міліції і військовим від народу

Шановні захисники вітчизни та люди мужньої професії!
Ситуація у нашій країні, яка стає дедалі гіршою змушує нас писати вам цього листа. Народ знає що те що зараз відбувається в Україні також не байдуже працівникам силових структур. Ви є свідками того як мафія на чолі з самообраним президентом Януковичем роздає нашу Україну за бесцінь Росії! Над Україною нависла загроза втрати незалежності! Повним ходом іде російська окупація України!
Ви бачите як почали мінятися новини на основних телеканалах, як почалося переслідування журналістів і учасників опозиції! І нові політичні вбивства і заведення несправедливих кримінальних справ знову повернулося у наше з вами сьогодення! Уже почався тиск на вас та ваших колег в силових структурах! Це тільки початок, далі буде набагато гірше. Дуже боляче спостерігати як нашу країну знищує мафія. Ми вас закликаємо перейти на бік народу! Якщо ви зробите мужні кроки, вас ваш народ вітатиме, тому що ви прийшли на службу захищати вітчизну а не банду. Отямтеся, якщо ви і ваші колеги перейдуть на бік народу і виступлять проти злочинної влади, ми зломимо це бандитський режим , який вже почав зароджуватися на нашій з вами Батьківщині!
Станьте на захист своєї вітчизни! Подумайте про своїх дітей, яким жити у цій країні. Подумайте скільки ще буде знайдено трупів бізнесменів та журналістів, про яких вам скажуть сидіти тихо і не лізти куди не треба. Ви хочете жити в такій країні?! Захистіть свою вітчизну і ваш народ!
Не бийте людей на демонстраціях, які борються за свободу і незалежність вашої Батьківщини!
Якщо ви підтримаєте народ, ви станете героями своєї країни! А такі люди завжди честю і славою обвінчані!

З повагою ті хто вас поважає і чекає від вас підтримки. Слава Україні!Источник: https://censor.net.ua/f2523730
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
sergio sergio 909a2d55, Alejandro Don Goborez, Егор Киба, Amber, Said_, Myko, Wevelsburg, молодой рабочий, marina marinina, Kaba Mota, Bogdan_, Геннадій Бикодір adb80589, Elvis2, дмитро кук, Rostyslav Komarnytsky, Ming Uing b56f719d, ahuhu, dandelion wine, Jester, Филипп Филиппович Преображенск, ОСТАП ВИШНЯ 109272ad, Шломо Шмуклер, Ринат Амедов, Otec Pigidiy, Vlad Vladidze, Саша Саша Саша, чтец, зеленка, Яд, НБ
 Всего на сайте: 92 писателя
 
 
 
 
 
 вверх