EN|RU|UK
 Форум Украины
  164  1

 У Львові надзвичайний стан?

9 травня ще удосвіта міліція перекрила всі підходи до проспекту Свободи у центрі Львова. Не пропускали до центу міста ні журналістів із посвідченнями, ні депутатів Львівської обласної ради. Зате до оперного театру успішно проходили особи із невідомими „спецперепустками".

Наряди стояли від площі Галицької до ринку „Добробут", в усіх бічних вуличках, що ведуть до пр. Свободи, встановили загороджувальні турнікети. Таке враження, що на вулицю одночасно вийшла вся львівська міліція.

Тим часом члени Всеукраїнського об’єднання "Свобода" та представники громадських організацій, які планували взяти участь в панахиді за жертвами війн і тоталітарних режимів, а також у молебні до Матері Божої на честь Дня Матері біля скульптури Богородиці на проспекті Свободи, змушені були молитися на площі Галицькій.

Нагадаємо, що 8 травня близько 22.00 Львівський окружний адміністративний суд під головуванням судді Наталії Мричко виніс ухвалу про заборону масових заходів у Львові 9 травня 2010 року для всіх партій та громадських організацій, які подавали заявки. Зокрема, заборона стосується міських та обласних осередків Партії регіонів, Соціалістичної та Комуністичної партій. Заборонили також заходи, на які подавали заявку Львівська міська та обласна організації ВО „Свобода" та молодіжна громадська організація „Сокіл".Источник: https://censor.net.ua/f2521782
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
shokolad, Ali Hasan, aquarius580 459c2008, Yuriy Yurieff, Rusin, Гундяй Крестовоздвиженский, молодой рабочий, Kaba Mota, Stephan Bil, дмитро кук f4227808, ГАБРИЭЛЬ ГАБРИЭЛЬ, fedjka - fedjka, Дмитро Черних, Vedana, Kasper1088, Михаил Кравченко 090f4ef4, stroitel budki, Лео Кот, Гарис, Alexandr Lavrinenko, Олег Бехтер, Igor Budnik b2adf589, opus
 Всего на сайте: 78 писателей
 
 
 
 
 
 вверх