EN|RU|UK
 Форум Украины
  377  22

 КАТИНЬ-2. Сумнівів більше немає: Відео (нове)доводить — вцілілі поляки були добиті розстрільною командою росіян

Близько місяця тому в мережі було виставлено любительське відео, на якому була знята «зачистка» поляків, що уціліли в краху, членами міжнародної терористичної організації ФСБ Росії.

Недавно комп'ютерні фахівці з соціальної мережі Facebook провели на найсучаснішій апаратурі точніший аудіо аналіз записаних на відео розмов.

Завдяки цьому, точніше вдалося розібрати окремі слова на відео і зробити їх точніший переклад англійською мовою.

Також були проаналізовані відео кадри. Дослідження показало, що більше немає жодних сумнівів — поляків, що вижили в краху літака, добила спеціальна команда вбивць, швидше за все з ФСБ або ГРУ.

Технічні фахівці просять звернути увагу, що на відео показаний дим від уламків літака, що горять, а не туман.

Кавказ-Центр приводить нижче скрипт аудіо супроводу відео в перекладі з англійського. Вказаний час відноситься до часу на кадрах відео, коли чуються встановлені слова і звуки.

Технічно покращуване відео можна подивитися на YouTube по цьому посиланню.


***0:13 Заспокойся!

0:18 Дивися йому в очі!.

0:22 Заспокойся!

0:29 О, Господи!

0:30 Всіх їх!

0:31 Убий їх!

0:38 (Звуки сирени)

0:45 Оточуй його! Заходь навколо! Він тікає!

0:47 Дай мені пістолет.

0:49 Йди сюди, паскуда!

0:50 Убий його!

0:51 Не вбивайте нас.

0:51 Не вбивайте нас.

0:55 О, Боже, Господи, що це?

0:55 Стріляй

0:56 (Звук від перезарядки пістолета)

0:57 (Постріл № 1)

1:01 Вам ніколи не вдасться залишитися безкарними.

1:07 (Постріл № 2)

1:09 (Сміх)

1:13 Змінилися плани — назад!

1:14 Всі назад — швидше!

1:14 (Постріл № 3)

1:17 (Постріл № 4)

1:20 Йдемо звідси.Коментуючи статтю на сайті, американські читачі указують (про це багато хто писав також і на інших сайтах), що росіяни швидше за все включили сирену, щоб заглушити звуки пострілів. Тому жодних глушників на пістолети росіянам не було потрібно.


Розстріл почався безпосередньо за включенням сирени.

Відзначимо з свого боку, що сирена може допомогти в ідентифікації часу, коли було зняте відео. Згідно даним польського слідства сирена в аеропорту була включена о 8:56 за середньоєвропейським часом.


Американці на сайті також з'ясували, що жодного туману в районі краху польського президентського літака не було. Американський сайт указує:

«У первинних повідомленнях мовилося, що літак намагався приземлитися кілька разів через густий туман, проте пізніше було повідомлено, що за словами одного російського авіаційного чиновника була зроблена тільки одна спроба приземлитися, і при цій спробі літак звалився на землю.

У районі краху не було жодного туману. Любительське відео і метеорологічні зведення спростовують твердження, що туман заважав видимості пілота.

Для туману зазвичай потрібна 100% вологість повітря (якщо він не був створений штучно), а як ви бачите з приведеного нижче метеорологічного зведення, вологість повітря складала тільки 60%. Більш того, протягом цілого тижня в цій місцевості не було жодного туману. Ця інформація підтверджується метеорологічними зведеннями».

Американський сайт детально перераховує всі брехливі твердження росіян, зроблені ними для того, щоб заплутати картину і замісти сліди, і відзначає, що пізніше ці твердження були спростовані самими росіянами під тиском фактів.

Про судорожну спробу російських вбивць замісти, сліди сайт пише:

«Якщо була зроблена спроба посадити літак вручну, вона могла виявитися невдалою через те, що на посадочній смузі були вимкнені лампи, а для заманювання пілота в ліс були неправильно розміщені додаткові маяки.

Це відбувалося буквально таким чином: у світильники були вкручені невідповідні лампи, а після краху їх прибрали. Коли репортери запитали росіян, чому вони замінюють лампи, ті їм відповіли: «Забирайтеся!».

Тому, як представляється, пілотові дали неправильну інформацію про місце знаходження посадочної смуги. Її місце знаходження визначається не тільки візуально, але і за допомогою електронних приладів. Тому з навігаційною системою росіяни могли провести маніпуляції, щоб вона надавала неправильні свідчення.

Одна їх найсерйозніших проблем полягає в тому, що в розслідуванні велика частина роботи проводиться російською владою, а потім інформація передається полякам, замість того, щоб передати Польщі безпосередньо електронні прилади. Ні чорні скриньки, ані аудіозаписи не були передані польському уряду. Були передані тільки скрипти.

Якщо російський уряд замішаний в цьому вбивстві, це саме те, що від нього слід чекати для того, щоб приховати його втручання в авіакатастрофу. Дуже багато інформація в цій справі жорстко контролюється або ховається.

Джерело - http://kavkazcenter.com/ukr/content/2010/05/06/13655.shtml

Відео - http://www.youtube.com/watch?v=FEx7HL4H5ykИсточник: https://censor.net.ua/f2521509
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
East Clintwood, Иван Стас, Гыг с Вами, Власов Сергей b3083465, экзорцист, Bogdan_, василий алибабаевич 829fe44f, Igor L, Edmond Saakyan, Welt Schmerz, Otec Pigidiy, Андрій Шаман, Хазар Дакійський, амфаш, Іван Багряний 63698326, Vytautas, Ali Hasan, Ksenia VB, Андрей Жуков b738201d, Виктор Ли fa602c2a, валерий коренев 41e3634f, Александро, Вася Шевченко f77d76ba, злой крот, курвиметр, Евгений Калашников, Alexandr Slavich, Серов свидомый, Владимир Николенко 123e1460, Павел Старостенко dca6ae4f, valentyna 7f6f0f14, ibpf, GSN, Сергей Кравченко 06d842d3, Saw Ewas 1a26b1e6, Спадарыня Марыся, Nina Tkachenko, Vladimir Kalashnikov, Nel Castro, виталий луцюк 030674cb, Паровоз на Соломенке, Alejandro Don Goborez, Дмитрий Ч, ВКЛ_это_мы_01, Andrey Li, Нимерович, Великая Исландия, Виктор Новиков 22690162, Святополк Сагайдачний, васисуалий лоханкин fdb5505f
 Всего на сайте: 175 писателей
 
 
 
 
 
 вверх