EN|RU|UK
 Форум Украины
  149  6

 Что будеть Россия делать со своим газом ???

Німецькі вчені розробили технологію, за допомогою якої надлишки енергії, вироблені сонячними або вітряними електростанціями і не потрібні в даний момент часу, можуть бути конвертовані в природний газ метан.

Проект, розроблений Центром сонячної енергії і водневих досліджень у федеральній землі Баден-Вюртемберг в Німеччині, у даний час знаходиться на стадії реалізації співпрацюючими компаніями Німеччини та Австрії. Запуск станції на основі даної технології потужністю в десятки мегават планується у 2012 році.

"Демонстраційна система, побудована нами в Штутгарті, використовує надлишки енергії, що генеруються за допомогою сонячних панелей і вітрогенераторів, для електролітичного розкладання води на кисень і водень. Надалі хімічна реакція між вуглекислим газом і воднем призводить до отримання метану, який можна використовувати в потрібний час для отримання енергії", - сказав один з розробників Міхаель Спект.

Перспектива запасати електроенергію в чистому вигляді за допомогою конденсаторів і акумуляторних батарей вимагає створення додаткової інфраструктури, тоді як для зберігання енергії у формі метану в Німеччині і багатьох інших країнах вже існує розподілена система газових сховищ великої місткості.

При цьому, ефективність такого перетворення, за оцінками науковців, складає більше 60%.

"На нашу думку, це значно краще, ніж повна втрата електроенергії, яку не можна використовувати тут і зараз", - додав Спект.Источник: https://censor.net.ua/f2521453
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
 
 
 
 
 
 вверх