EN|RU|UK
 Форум Украины
  134  5

 Ірина Сех: Вшануймо пам’ять загиблих щирою молитвою, а не фальшивими парадами

"Свобода" закликає владу Львівщини та всіх мешканців краю не допустити проведення "Параду Перемоги" під червоними прапорами, натомість 8 травня взяти участь у поминальних молитвах за невинними жертвами війн і тоталітарних режимів. Про це заявила голова Львівської обласної організації Всеукраїнського об’єднання "Свобода", депутат обласної ради Ірина Сех.

Вона, зокрема, зазначила:

"Свобода" вважає, що встановлений совєтським режимом день 9 травня не є днем перемоги українського народу. Більшовицький режим, що прийшов на зміну нацистській окупації, приніс українцям голод, політичні репресії, втрату етнічних територій, знищення української Церкви, культури, мови. До розв’язання Другої світової війни однаково причетні обидва тоталітарні режими – більшовицький і нацистський. Україна, не маючи власної держави, а отже й можливостей захистити свої інтереси дипломатичним чи військовим шляхом, перетворилася на арену жорстокої боротьби двох світових агресорів. Українців мобілізували до армій держав-колонізаторів, вони були гарматним м’ясом, воювали за чужі для них інтереси й не раз, перебуваючи по різні боки фронту, змушені були вбивати один одного.

Ми, члени Всеукраїнського об’єднання "Свобода", низько схиляємо голови перед десятками мільйонів українських жертв, військових і цивільних, та незалежно від того, в якій армії вони загинули чи жертвою якого окупанта стали – нацистського чи більшовицького. Особливу шану віддаємо воякам Української Повстанської Армії, що єдині в тій війні воювали за інтереси Українську нації. Аж до початку 60-х років на українських землях продовжувалася війна російсько-більшовицького окупаційного режиму із українським національно-визвольним рухом. Учасники каральних підрозділів НКВД-КГБ, що брали в ній участь, а не справжні фронтовики зазвичай сьогодні й називають себе ветеранами. Такі ж енкаведисти поховані й на львівському Марсовому полі, куди "ветерани" вирушать зі своїми прапорами у день ювілею "великої перемоги".

Як відомо, 9 травня у Львові запланований парад із використанням військової техніки й тоталітарної символіки – так званих "прапорів перемоги" та інші помпезні публічні заходи, в яких планують брати участь голова Львівської облдержадміністрації Василь Горбаль, а також міністр у справах сім’ї, молоді та спорту, донецький "куратор" Львівщини, член Партії регіонів Равіль Сафіуллін. Ми розцінюємо намагання влади провести парад у Львові із використанням бойової техніки та тоталітарної символіки як зневагу до українців та бажання вислужитися перед Кремлем. Уже два десятиліття у нашому краї не було заходів під червоними прапорами, і ми не допустимо, щоб таке відбулося зараз. Ми закликаємо владу та правоохоронців не допустити проведення масових заходів із використанням тоталітарної символіки, а тим більше не брати в них участі. Ми закликаємо Василя Горбаля, інших представників влади та всіх мешканців краю 8 травня взяти участь у поминальних молитвах за невинними жертвами війн і тоталітарних режимів. Щирою молитвою, а не фальшивими парадами вшануймо пам’ять мільйонів загиблих українців, пам’ять героїв, що боронили рідну землю від усіх окупантів".
Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"Источник: https://censor.net.ua/f2521362
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
aquarius580 459c2008, Sevenarden, 4Liberty UA, курвиметр, Андрей Андрей c0c5477b, Саша Крест, Two Step From Hell, 1BetarD, сябро, Anatoliy Kalina, Gaydamaka Kozak, V T 2fd9d4b9, Михаил Бурчак, Диды ваивале, УКРАЇНО4КА, Nealena Nova, Спадарыня Марыся, Александр Воронченко ad49942d, Witness, Андрей Шевченко 73396fdd, укропбандерівець, Орест Федишин, Сергей Гайджин, чтец, Elchin Khasiev, Alex Korvin, Myko, Дегтярева Людмила, Nikcon, NonCFist, Фрол Медвепут d1caba8f
 Всего на сайте: 107 писателей
 
 
 
 
 
 вверх