EN|RU|UK
 Форум Украины
  145  3

 Російські самотопи перекинули український буксир

Сьогодні під час заходу до Миколаєва великий десантний корабель (ВДК) Чорноморського флоту Росії «Ямал» перекинув український буксир «Бузький», повідомляє Новий Регіон з посиланням на місцеві ЗМІ. (Інформацію про інцидент «Новому Регіону» також підтвердили в МНС України).

За відомостями видання, НП сталася вранці на фарватері Дніпро-Бузького лиману. Під час буксирування «Ямал» дав хід, внаслідок чого буксир перекинувся.

За попередніми даними, екіпаж після аварії зумів врятуватися. В даний момент рятувальники намагаються відбуксирувати буксир, що перекинувся, до одного з причалів Миколаївського морського торгового порту. Туди ж прямує і стотонний плавучий кран. Власником буксира, що перекинувся, якраз і є Миколаївський морпорт, хоча зараз він знаходиться в оренді у приватної компанії «Морвест».

Після аварії і заміни буксира «Ямал» таки вдалося відбуксирувати до місця швартування біля набережної Миколаєва, правда, з великим запізненням.

ВДК «Ямал» прибув до Миколаєва для участі в імпрезі, присвяченій «Дню пабєди».Напередодні до Миколаєва зайшов однотипний з «Ямалом» український корабель «Костянтин Ольшанський».Источник: https://censor.net.ua/f2521288
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Константин 1041a131, alex lagun, shokolad, Oleksandr Ievtushenko, J_oKeR, Панько Недобрий, marina marinina, Серов свидомый, Александр Маргадон, I Ka 538a282a, aquarius580 459c2008, Kaba Mota, sea dog, Bob2, дмитро кук f4227808, syabroleonid syabro, одессит2010, Wevelsburg, три - пятнадцать, Михаил Кравченко 090f4ef4, DI GI, Vyacheslav Sensor, З Україною в серці, Ольга Мартынюк b6557456, Ф-1, Ярик Сус, pOrest, Люцифер, Garsia UA, Утилизация ватников, укропбандерівець, kostjaua5, Саша Саша Саша, Khmelnitskiy, Vika Lysenko, виталий луцюк 030674cb, Грга Питич
 Всего на сайте: 102 писателя
 
 
 
 
 
 вверх