EN|RU|UK
 Форум Украины
  196  24

 Система розпочала репресії

30 квітня представникові Київського осередку Організації “Патріот України” було вручено повістки на ім`я Голови осередку Бевза Сергія Васильовича та його заступника Шпари Володимира Миколайовича, в яких їх викликають 02.05.2010 р. на 10-00 до Слідчого управління ГУМВС України в м. Києві в рамках кримінальної справи №06-11895.

Ця кримінальна справа порушена системою за “фактом”, нібито, побиття працівників МВС під час подій 27 квітня 2010 під стінами Верховної (з)Ради України. Як відомо, в цей день в час акту національної зради тисячі українців намагались завадити ратифікації угоди про продовження терміну перебування ЧФ РФ у Севастополі (читай – угоди про здачі Криму).

Як бачимо, система розпочинає масштабні репресії стосовно українців, готових захищати державність та національні інтереси. Патріотів України намагаються залякати, щоб придушити спротив зрадницькій політиці кліки януковичів-азарових, які діють на користь кремлівських карликів. Сьогодні в місті Сочі вони вчергове взяли участь в антинародних домовленостях під час засідання “україно”-російської міжурядової комісії , що передбачають здачу НАК “Нафтогаз України” в управління Газпрому, здачі авіабудівної галузі та української атомної енергетики.

Продажний промосковський режим боїться всенародного повстання і саме тому переслідує українських патріотів. Але незважаючи на будь-який тиск системи, Організація буде протидіяти зрадникам всіма доступними методами.

Вогонь з Холодного Яру ще жевріє і незабаром розгориться нестримним полум`ям Соціальної і Національної Революції!
Разом переможемо!
Слава Україні!Источник: https://censor.net.ua/f2521096
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
shokolad, Ali Hasan, aquarius580 459c2008, Yuriy Yurieff, Rusin, Гундяй Крестовоздвиженский, молодой рабочий, Kaba Mota, Stephan Bil, дмитро кук f4227808, ГАБРИЭЛЬ ГАБРИЭЛЬ, fedjka - fedjka, Дмитро Черних, Vedana, Kasper1088, Михаил Кравченко 090f4ef4, stroitel budki, Лео Кот, Гарис, Alexandr Lavrinenko, Олег Бехтер, Igor Budnik b2adf589, opus
 Всего на сайте: 78 писателей
 
 
 
 
 
 вверх