EN|RU|UK
 Форум Украины
  87  1

 Ми побачили місяць правління цієї влади. Вони не церемоняться і не враховують інтереси українського суспільства.

Тягнибок не виключає федералізації і чекає революції
...а Тихонова - покарати
30.04.2010 14:44
Заяви про федералізацію України з боку представників нинішньої влади є абсолютно природніми і можуть реалізуватися. Про це в коментарі Gazeta.ua сказав лідер ВО Свобода Олег Тягнибок.

Нагадаємо, що віце-прем’єр-міністр з питань регіональної політики Віктор Тихонов в одному з періодичних видань заявив, що виступає за федералізацію України.

Тягнибок назвав таку заяву антиукраїнською.

"Ми побачили місяць правління цієї влади. Вони не церемоняться і не враховують інтереси українського суспільства. Вони себе уявили управителями Донецької області. Янукович як був губернатором Донеччини, так він ним і залишився. І розмови про те, що він вже психологічно довів, що може очолювати велику державу Україна - це повна маячня", - заявив Тягнибок.

Він також сказав, що ВО "Свобода" є категоричним противником федералізації України.

"Федералізація призведе до зруйнування суверенітету української держави, - сказав політик. - Ми за те, щоб надавати великі повноваження органам місцевого самоврядування і місцевим громадам. Але базові державні напрями повинні залишатися в управлінні національної держави".

Тягнибок також вважає, що заяви про можливу федералізація викличуть спротив у суспільстві.

"Такі заклики, дії та кроки влади призведуть до несприйняття її дій суспільством і це буде чергова цеглина до фундаменту майбутньої національної революції, яка, я сподіваюсь, не за горами", - сказав лідер ВО "Свобода".

Політик також розкритикував Ющенка і Тимошенко за те, що вони за роки за свого правління не покарали Тихонова за подібні висловлювання.

"Коли Тихонов організовував шабаш в Сєвєродонецьку і головував на ньому, то "Свобода" заявляла про те, що згідно з українським законодавством подібних політиків потрібно було притягувати до кримінальної відовідальності за відвертий сепаратизм, намагання розколоти Україну і зруйнувати її територіальну цілісність. Беззуба, пристосуванська влада, яка була останні 5 років Ющенка і Тимошенко, не спромоглася навести порядок в державі і покарати винних", - сказав Тягнибок.Источник: https://censor.net.ua/f2520965
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
I Ka 538a282a, Евгений Островский, Влад Виноградов 88a5ba75, kilgor traut, Oleksandr Ievtushenko, Святос, Шимус, Dead Katsap, Богдан Розновець, Иван Афанасьев, Lvbnhj, Игорь b007627d, Олєкса Москаленко, Ярик Сус, Ruslan Tkachenko, Иван Федорович 8d0ecefa, Галина Темирова ba27c95c, Kristobal Juan, Cтарий Кінь, aquarius580 459c2008, SergTranscarpathian, 5 копійок, Иван Спасоненко, Grigoriy Balashov 237a5b3e, Алексей Вовченко f033f386, Liubov Vasylchenko, Герхард
 Всего на сайте: 93 писателя
 
 
 
 
 
 вверх