EN|RU|UK
 Форум Украины
  106  3

 А ви кажете - імпічмент, імпічмент. Ви собі уявляєте імпічмент Гітлеру чи Путіну? Ні. То який може бути імпічмент гауляйтеру Януковичу?

Після виступу Януковича в Парламентській Асамблеї Ради Європи, коли він під радісне вищання депутатів Держдуми Російської Федерації заявив, що Голодомор, на його погляд, не був геноцидом, постало питання: чи не прокленають до сьомого коліна душі померлих цього зажерливого рецидивіста і його вилупків? Чи, може, справедливо Джугашвілі вбивав східняків голодом, бо такі, як вони, і далі вірно служать рецидивістам януковичам і джугашвілі? Якщо раптом Москва знову накаже східнякам, як в сорокових, їхати в Західну Україну і палити села, вбивати мирних людей, дітей і старих з метою насадження на цій землі влади кремлівських злочинців, то вони знову будуть в Західній Україні вбивати своїх братів-українців? То, може, і справді ніякого геноциду не було, може, це так і треба було і вони цього достойні?


Просто Джугашвілі не було потрібно так багато холуїв і він природним відбором залишив собі для вислужування тільки самих живучих. Цю думку і висловив четвертий Президент України. Це просто трагедія, що Джугашвілі не треба було так багато холуїв своїй бездарній безбожній системі, від якої від такого ефективного економіста, як Джугашвілі і його кавказька банда, люди вмирали з голоду. Економіка повинна бути економна, тобто: чим менше народу, тим менше треба хліба.


І правильно, хай їм Янукович зробить ще страшніший голодомор, – вони цього заслуговують, бо це не буде геноцидом, це буде, за словами тричі засудженого злочинця Януковича, «загальна трагедія народів, держав, що входять у СРСР». – Вітя, ти правий, мочи їх всіх дальше, це бидло цього заслуговує. Ти як рецидивіст зі стажем знаєш, що треба зробити.


Якщо правда те, що Янукович - син білоруського поліцая, який служив окупаційній владі гітлерівської Німеччини, то він своїми діями правий на всі сто, віддаючи наказ своїм браткам-депутатам проломувати опонентам голови. Гітлер, кажуть, теж підпалював Рейхстаг, щоб знищити опозицію і казав, що це провокація його ворогів.


Гени є гени і скоро для розбудови Південного та Північного потоків або ще якогось БАМу в товарняках, як його батько, він вивозитиме народ на роботи в Росію. Втім, яка різниця, куди вивозити - в гітлерівську Німеччину чи путінську Росію, - це ж режими-близнюки, а Україна при гауляйтерові Януковичу буде Австрією для аншлюсу з нацистським режимом. «Хайль Путін! – Во істіну воскрєсє!».


Янукович і тут правий. Бо ніколи з холуя не буде глави держави, навіть якщо 33% населення, яке має право голосу, на виборах цього дуже захочуть. Банда окремо взятого регіону тепер не просто крастиме, а відкрито грабуватиме вже не свій злиденний, деструктивний, з дитячою працею в копанках Донбас, а всю Україну. Вони, укладаючи договори, поводять себе, як тимчасові, випадкові люди. Ця банда по суті і є – «врємєнщики», і в їхньому розумінні наведення порядку означає, що порядок і влада мають бути тільки в них, а ви хоч з голоду поздихайте: грабіжників доля пограбованих ніколи не цікавить. Вони і на суді будуть пояснювати, що жертва сама впала на ніж і так всі сорок три рази. Кримінальна влада - вона така була всюди. Порядок в державі - це ніяк не диктатура одного кримінального клану над всією державою, це щось інше. Але хіба є потреба це пояснювати бандитам? Вони часто норми Кримінального закону знають краще за дипломованих юристів і їм не треба нічого пояснювати, їх просто треба знищувати, як скажених собак.


Так, Янукович по-своєму правий. Відомо, що руки правителя мають бути сильними і чистими. І на відміну від Ющенка, який, наче язви, на показ виставляв свої руки і казав, що вони нічого не крали (та для того, щоб він залишився лідером, ці руки, крім чистоти повинні були бути ще й сильними), Янукович же чистими руками не похвалиться. Навіть підкуплений його синьо-голубий фан-сектор в це не вірить. Тоді залишається йому показувати, які вони у нього сильні. Але ж повторюю: у істинного правителя повинні бути одночасно сильні і чисті руки. Це вимога для будь-якого адміністративного посадовця, для будь-кого, хто займається управлінням, будь-кого, від кого залежить доля підлеглих, бо робота виконавчої влади - це і є робота рук, які і направлять, і дадуть заробити, і захистять. Для управлінця навіть часто голови не треба, бо зайві роздуми незмінно призведуть до балаканини, а не до роблення діла, як це і було при оранжевих.


Головою для народу і навіть держави є інтелектуальна еліти країни: науковці, священики, інженери, конструктори, архітектори, зрештою, медики та навіть музиканти, журналісти і письменники, інколи юристи, якщо вони працюють над законами, які роблять державне управлінням ефективним. Ці люди не управляють, але вони вкладають в країну, в державу, в народ певний зміст. Смисл і напрямок існування. Але якщо владні руки держави є по лікоть в крові, вони є хоч і сильними, але брудними, то рано чи пізно це закінчиться історією Чаушеску чи Муссоліні.


Ну і, само собою, так як Янукович не є за національністю українцем, а людиною без роду, без племені, зрусифікованим, блатняцьким космополітом, то він правий, що він не в змозі стати державником в Україні. Україна для нього - це територія колишнього всеросійського колгоспу – СРСР. А так як він через пару місяців - пенсіонер, то хто цього рецидивіста, безбатченка, неграмотного холуя може виправити? Правильно, крім могили таких горбатих, як Янукович, ще ніхто не виправляв.


А ви кажете - імпічмент, імпічмент. Ви собі уявляєте імпічмент Гітлеру чи Путіну? Ні. То який може бути імпічмент гауляйтеру Януковичу?Источник: https://censor.net.ua/f2520883
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Валентин78, Крымваш и лугандония впридачу, Sergii Ustim, Бандерівець, Spina Putina cc7614ea, sunuyiwipmailtempinfo, Lvbnhj, кацахол, Otec Pigidiy, Igor L, Андрей Чиркаев, Said_, voldemar 22, Гарик Не инженер c161d501, Tatyana Pomolova, Again Plhfdcndeqnt, Vlas Nik, Kamate Kaora, Сергей Панасенко c8e1c751, DI GI, goldshrek shrek, Вова Индюков, не скажу, Dmitriy Petrov, BeachShark, magic SOM, Serjio 1611, Лариса fb3d953c, Саша Крест, Виктор Новиков 22690162, Саша Саша Саша, Andrew Vilchynsky, Good Life, Дон Серджио, Marina Sun 9d96d431, Остап Бендер ab873162, Игорь b007627d, Богдан Влад, Ольга 428abfbd, Semen Semenich, NonCFist, Андрей Жуков b738201d, сергей садовский, Nealena Nova, Ярик Сус, Lichimon, Алла Новосад 5b57f84f, alks, Шимус, Vlad Pr, Egor Elk, Правда Жизни 264a636c, Дмитрий Линник fd897eaf, vad, Люцифер, Иллария Соняшникова, эльдорадо
 Всего на сайте: 177 писателей
 
 
 
 
 
 вверх