EN|RU|UK
 Форум Украины
  70  2

 ДОРОГІ УКРАЇНЦІ!

ДОРОГІ УКРАЇНЦІ!

ва десятиліття ми як могли будували свою Державу. Були помилки, невдачі, дрібні зради окремих громадян, шалений опір п'ятої колони, хабарництво, корупція. І все-таки ми стали повноцінною державою, яку визнав увесь цивілізований світ. А труднощі... Це наші проблеми. Та й в кого їх немає?

На жаль, останні вибори стали трагічними для України. Обдурений примітивними обіцянками легкого життя, зазомбований імперсько-комуністичними ідеями Схід обрав Президентом України кримінального авторитета. За сім тижнів Янукович показав, що хоче правити Україною незгірш Сталіна, який ігнорував закони і за "найгуманнішої" сталінської Конституції безперебійно працювала страшна машина Смерті, Репресій, Грабунків; віддав українські території: Берестейщину – Білорусі, Західно-Українські землі (Холм, Ярослав, Перемишль) – Польщі, Східно-Українські землі – Росії, а україномовну Кубань насильницьки русифікував; правити Україною доручав таким україножерам як Каганович, Хрущов, Косіор.

Сьогодні ситуація повторюється: з порушенням Конституції України сформовано Уряд; на відповідальні державні посади призначаються не професіонали, а "свої хлопці"; гуманітарною сферою та освітою керують українофоби Табачник і Семиноженко; закриваються кримінальні справи Боделана і Бакая, соратників нинішніх можновладців; почали навіть не продавати, а віддавати за невідь-що українську територію та державне майно іншим державам.

Цих людей Майдан-2004 нічого не навчив, хоча спершу вони показали свої заячі душі і після нашої перемоги розбіглися, немов блощиці від світла. Люди з кримінальним минулим розуміють тільки силу. Вони напрошуються на новий Майдан, щоб конкретно дістати в морду по-киргизьки.

Український народе!

Українська молоде!

Захистимо Батьківщину від безродних наймитів російських спецслужб!

Готуймося до безпощадної боротьби!

Слава Україні!Источник: https://censor.net.ua/f2520757
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
 
 
 
 
 
 вверх