EN|RU|UK
 Форум Украины
  132  1

 Єврокомісія передала Україні «домашнє завдання» для Януковича

Єврокомісія передала Україні перелік з 18 реформ, виконання яких дасть можливість залучити додаткову фінансову допомогу Україні від Європейського Союзу.

Про це повідомляє сьогодні Інтернет-видання “EUobserver”.

Документ на 6 сторінках містить конкретні заходи та можливу допомогу ЄС у відповідь на їхнє здійснення. Перелік включає політичні реформи, забезпечення макрофінансової стабільності, бізнес-клімату, реформи енергетичного сектору, цивільної авіації та захисту навколишнього середовища.

За даними видання, причиною створення переліку реформ стало бажання забезпечити, щоб “дружній до Москви” Президент Віктор ЯНУКОВИЧ, який нещодавно підписав суперечливу угоду з Росією про зменшення ціни на газ в обмін на продовження на 25 років терміну перебування в Криму Чорноморського флоту Росії, не лише декларував намір наближатися до ЄС, але й займався імплементацією програми інтеграційних реформ.

За словами комісара ЄС з питань розширення та Європейської політики сусідства Стефана ФЮЛЄ, які він виголосив 28 квітня, виступаючи у Європарламенті, перелік реформ не стане заміною Угоди про асоціацію, однак допоможе Україні укласти її.

“EUobserver” також повідомляє, що заступник міністра закордонних справ України Костянтин ЄЛІСЄЄВ в інтерв’ю виданню поскаржився на те, що ЄС “не знає, що робити з Україною”. При цьому, за словами К.ЄЛІСЄЄВА, “дуже прагматичне” нове керівництво у Києві може розвивати більш тісні економічні зв’язки з Росією, якщо ЄС не запропонує “реальних внесків”.

Видання зазначає, що до переліку реформ Єврокомісії включені конкретні пропозиції. Зокрема, намір надати Україні макрофінансову допомогу у сумі 610 млн. євро після відновлення співпраці України з МВФ, 10 млн. євро – для реформування судової системи України з метою забезпечення незалежності суддів, а модернізація газотранспортної системи може залучити значні інвестиції з Європи у розмірі до 2,5 млрд. євро.

За словами С.ФЮЛЄ, перелік має стати інструментом “політичного спрямування” для нового українського уряду.

Крім того, єврокомісар зауважив, що заяви нового українського уряду про європейські реформи лунають обнадійливо, однак його особистий оптимізм залежатиме від дій, а не від слів.Источник: https://censor.net.ua/f2520723
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Еxorcist, Alexandr Slavich, дератизатор, Yuriy Yurieff, Maxim Ak-Murza, Ігор Павленко, Ksenia VB, Центроболт, пачую кожнава, Гыг с Вами, LVA smart, Константин Гризодубо, polop, Борис Иванов 25d31a94, Ali Hasan, aquarius580 459c2008, Mart, Ming Uing b56f719d, Fjall_Raven, Praskovia Bystricka, Саша Музыка, Stepan Стенькович, Андрей Шевченко 73396fdd, Garsia UA, Геннадий Медведев 4e590f22, Alina Sadovska, Juli Schubs, Виамин Павловский, Ельміра Плігіна, Великая Исландия, МАКСИМ БЕЗФАМИЛЬНЫЙ, Роман Бакинский 3dcc3444, Uxmal, Иван Афанасьев, ГАБРИЭЛЬ, Виктор Потоцкий ddddc13d, SANDY, Кардан_вал, Алекс Алекс 0e938b57, Алексей Носов d8330900, Xatto, Насратьна Путина 747e5ff3, оззи, Аль Капучіно, Володимир Науменко a6a66e08
 Всего на сайте: 135 писателей
 
 
 
 
 
 вверх