EN|RU|UK
 Форум Украины
  87  1

 РОСІЙСЬКА ВИСТАВА НА УКРАЇНСЬКІЙ СЦЕНІ

Тріумфально, блискуче відбуваються гастролі російського театру ляльок в Україні. Задоволені практично всі учасники вистави: режисер – втілив свої плани і має перспективу розвитку (рятівну для нього); ляльководи - отримують свої дивіденди; ляльки – мають нові лахи, крихти від панського корита та омріяну можливість „лизнути дупу” режисера; глядачі – більшість втішені грою ляльок, сприймають виставу як реальне життя та охоче прийдуть на черговий трагіфарс, ще й гроші (тобто голоси) віддадуть. Але є і тверезі глядачі, які чудово бачать як намір організаторів фарсу поцупити гроші глядачів, так і фальшиву гру акторів. Погляньмо на російську виставу, яку нам розігрують, очима тверезого глядача.Сцена перша – Верховна Зрада.

Чудова весняна погода, ні хмаринки на небі, дупутати до залу йдуть без парасольок. В „несподіваний” момент спроби кинути в Литвина якісь предмети, над ним моментально, „чарівним чином” розкриваються дві парасолі (щоб костюм не вимазали). І звідки знали, що треба їх приготувати та коли розкрити? От жлоб, таку сцену зіпсував через якийсь костюм! Невже ВВП мало грошенят на реквізит підкинув? Досить толерантне протистояння „непримиренних” опонентів (попри шматування державного прапора, який публічно з трибуни названо „рядном”) нагадує дружню штовханину серед однокласників, та завершується спільним походом до найближчого „генделика” де розпивається „мирова” на трьох. Показали глядачам (електорату) хто „хороший” а хто „поганий” та й зробили, як господар наказав (з БЮТ та НУНС теж явно підтримали деякі). Варто згадати і зауваження Кармазіна щодо того, що зареєстровано було 211 дупутатів, а проголосувало „за” аж 236. Проти – нікого? І все співпадає! Ну справжній „підрахуй”.Сцена друга – навколо Верховної Зради.

Запланованої кількості масовки за браком коштів (чи не дали, чи розікрали) не зібралося, але і так глядачів набралося чимало. Настрої - від радикальних до дуже поміркованих, дехто „на екскурсію приїхав”. Рішучих та конкретних наказів від „лідерів” опозиції, як завжди немає – дивіться виставу, не порушуйте окупаційний закон і порядок та не заважайте „дерібану” України. Спроби націоналістів-„тризубівців” і радикально налаштованої частини глядачів перейти від споглядання та безрезультатної лайки до рішучих дій викликають протести „дерьмократичної” опозиції та істеричні воплі – „провокація!”. Цікаво, а що ще мають зробити зрадники України, що ще продати окупантам, щоб ці раби заволали – „смерть ворогам!”? Мабуть відновлення Малоросійської губернії в складі Московії для таких „патрійотів” теж не буде достатнім приводом для активного спротиву. А раптом внаслідок „провокацій” заборонять сало їсти та під горілку Сердючку слухати? Так що, потупцювавши ще трохи після продажу української території, електорат організовано почав розходитися. Спочатку БЮТ – шукати справедливість за яку дозволять поборотися. За ними – Тягнивбок потяг у бік своїх адептів. Всі інші теж поступово розійшлися, зрозумівши, що „кіна не буде”, а революції тим більш.Сцена третя – завершальна.

Під проводом самого великого хфюрера Тягнивбока потужна колона „Свободи” тягнулася по Хрещатику, повз комунячого ідола у напрямку Софійського майдану. Зупинившись біля істукана (якого стерегли декілька комуноїдів) героїчні свободівці декілька раз про волали „ганьба”. Напевно вони були впевнені, що ідоліще, почувши їх глас, сам паде з постаменту і розсиплеться в прах. Забули хлопчики, що після „косметичної хірургії” відомих патріотів той ідол втратив слух, а тому не чує їх, і не злякався, і стоїть як стояв. Не здолавши істукана, прийшла „Свобода” до Богдана і слізно скаржилась йому, що Україну продають, „дупутати” не слухаються, вороги не бояться, ідол і той „абарзєл” – вдає що не чує. Чи відповів Богдан і що саме – міркуйте самі.

Де поділись „свідки пречистої Юлі” та інші глядачі - невідомо. Але заклики прийти на чергову виставу 11-го травня пролунали. А чим вона буде відрізнятися від нинішньої, невже замість плакатів щось інше роздаватимуть, чи команду „до бою” дадуть? Здається, годуватимуть тією ж жуйкою. Особливо якщо згадати деякі факти: відвертість режисера вистави Путіна, який заявив, що такі самі домовленості щодо флоту були з „Ю”; епопею з ПРиБЮТ; хронічну імпотенцію НУНС; делікатні стосунки Тягнибока з ПР тощо. То чи варто бути статистами в такій виставі, та ще й платити за неї територією, незалежністю, добробутом, гідністю, честю, майбутнім?

Лише рішуча і безкомпромісна революційна боротьба дозволить нації самій вирішувати що і як грати на політичній сцені, визначати своє місце і роль в світових стосунках. Ніяка „дерьмократична опозиція” не захистить національні інтереси.

Лише під прапором Національної Революції, під проводом українських націоналістів здобудеш своє право на гідне життя в своїй державі! Геть зрадників України з влади!Источник: https://censor.net.ua/f2520708
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , Администратор форума, ,
Myko, Игорь Фаринок, marina marinina, Said_, Yuriy Yurieff, Клиф, Андрей Бигма, Гыг с Вами, Великая Исландия, Wevelsburg, sergio sergio 909a2d55, Данило Галицький 1c1ee858, polus, Rostyslav Komarnytsky, ОСТАП ВИШНЯ 109272ad, Igor Lemke dd5e2437, Геракл Платонович, alekcg1 ., Геннадій Бикодір adb80589, Иван Афанасьев, Виамин Павловский, Garsia UA, Олег Гончаренко, Стас Стас ec9dc542, Сергей Бондаренко 91687c01, ВКЛ_это_мы_01, Ринат Амедов, Утилизация ватников, Антип61, Крымваш и лугандония впридачу, Андрій Жагун, Алексей Вовченко f033f386, Олена Мисено, ПП Уксусов, trawler_tug, Alex Rozhenko, East Clintwood, Константин Гризодубо, _Дід_, WMyk, Аль Капучіно, Tema9, переигравший ботокс, Bob2, Галина Темирова ba27c95c
 Всего на сайте: 142 писателя
 
 
 
 
 
 вверх