EN|RU|UK
 Обсуждение материалов
  370  28

 Наші у Москві. Львівські військові святкуватимуть День перемоги на Червоній площі

Львівські військові маршируватимуть у Москві. 9 травня, вихованці Академії сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного візьмуть участь у військовому параді з нагоди Дня перемоги. Планується, що поїдуть до сусідів 75 військовослужбовців.

4 і 6 травня львівські вояки готуються їхати в Москву на генеральну репетицію. А поки що, відточують майстерність кроку вдома. Тренування у розпалі – розповідає Віталій Рудьковський з Академії сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного: „ 2 рази на день – в 7 і 17 годині. То вибирали кращих з усіх факультетів”.
В тому, що вибрали львів’ян – нічого дивного немає. Львівська Академія сухопутних військ має добру репутацію. Тим більше, військовослужбовці там не випадкові. Адже вчитись треба п’ять років.
Речник Західного оперативного командування Олександр Поронюк: „ Курсанти – це люди, які 5 років навчаються військовій науці. І зрозуміло, що за 5 років вони досконало цьому навчаються. І ходьбі, і строєному кроку”.
Марширувати в Москві вони будуть класичним армійським кроком. При чому в парадних українських костюмах з національними елементами: шапками-мазепинками та хромовими чоботами.
Попередньо планувалось, що на парад в Москву поїде і військовий оркестр, однак наразі переговори з російським керівництвом ще тривають.

Вікторія ПрихідИсточник: https://censor.net.ua/f2520629
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх