EN|RU|UK
 Форум Украины
  119  6

 Олег Тягнибок: Відбулась зрада України

Лідер Всеукраїнського об’єднання "Свобода" Олег Тягнибок заявив:

"Голосування Верховної Ради України за ратифікацію угоди щодо продовження терміну перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України засвідчила про цілковиту зраду національних інтересів влади в Україні. Спочатку в Харкові Україну здали лише розчерком пера В. Януковича, а сьогодні акт державної зради підло легалізований у стінах Верховної Ради.

На жаль, ця зрада відбулась руками представників фракцій БЮТу та НУНСу, без яких прокремлівські сили не змогли б провести жодних рішень. Ми знову бачимо реінкарнацію "групи 236" у парламенті: комуністи, кегебісти, корупціонери – штатні агенти ФСБ освятили нову Переяславську угоду.

Сьогодні ми ще раз переконалися у негайній необхідності проведення люстрації – докорінного очищення влади. На жаль, "помаранчеві" не спромоглися на це у попередні п’ять років. Тепер це повинна зробити українська нація власними руками. Сьогодні кинуто виклик кожному українцю і нація повинна дати гідну відповідь зграйці заколотників. Бо це – наша земля".Источник: https://censor.net.ua/f2520250
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
 
 
 
 
 
 вверх