EN|RU|UK
 Форум Украины
  90  1

 ЧАС ДІЯТИ! Всі проти кліки Януковича. Збірні анонси

ТЕРМІНОВО!
27 квітня відбудеться пікетування Верховної Ради України проти ратифікації "харківських угод" щодо продовження терміну перебування Чорноморського флоту Росії на території України. Збір о 9:00-9:20 біля стадіону імені В. Лобановського (Київ, вул. Грушевського, 3, станція метро Майдан Незалежності).

ВГО "Громадянська позиція"

"Українська платформа" закликає всіх небайдужих до майбутнього України приєднатися до акції громадянського спротиву

"Українська платформа" звертається до всіх свідомих громадян України, які обурені діями новообраного Президента, які більше не в змозі терпіти нахабну торгівлю незалежністю і суверенітетом нашої держави, які проти того, щоб нашу батьківщину найганебнішим чином перетворювали на російську провінцію, – приєднуйтеся до акції громадянського протесту 27 квітня о 9.00 під будинком Верховної Ради!

Участь в акції буде Вашим конкретним внеском в українську справу, протидією змові Януковича з Медведєвим.

Ми заявляємо: Україна втрачає шанси бути українською, незалежна держава втрачає суверенітет!

Якщо вам небайдужі власні права і свободи, самостійність України, закликаємо вас до активного висловлення своєї позиції. Адже ми разом проголосили цю державу і разом в ній живемо. Наш обов'язок – захистити її!

Телефон для консультацій: 044-581-5340 begin_of_the_skype_highlighting              044-581-5340      end_of_the_skype_highlighting

E-mail: yuliagoc@gmail.com

Разом збережемо незалежну Україну, разом відстоїмо нашу свободу!

Україна – понад усе!

Пікетування Верховної Ради України

У вівторок, 27 квітня 2010 року, Всеукраїнське об'єднання "Свобода" спільно з національно-патріотичними організаціями проведе пікетування Верховної Ради України проти зрадницьких угод щодо продовження терміну перебування Чорноморського флоту РФ на території України.

Початок акцій о 10-00.

Довідка. ВО "Свобода" вважає продовження терміну перебування Чорноморського флоту Російської федерації на території України планомірною здачею національного суверенітету України на догоду кремлівським апетитам

Прес-служба ВО "Свобода"

"Наша Україна" закликає приєднатися до акції громадянського спротиву

"Наша Україна" звертається до кожного, кому не байдужа доля України. Якщо тебе обурює політика Віктора Януковича, якщо ти проти того, щоб твоєю країною торгували, якщо ти не хочеш, щоб спекулювали твоїм майбутнім, якщо ти не бажаєш перетворювати Україну на російську колонію і базу для російських військових, – приєднуйся до нашого руху!

Разом ми відстоїмо нашу Батьківщину. Разом ми скажемо "ні" колонізації України. Зараз не важливі політичні симпатії. Зараз – важлива наша Україна!

Якщо ти хочеш стати активними учасником спротиву, взяти участь в акціях непокори, проводити роз'яснювальну роботу, роздавати листівки, навіть просто розповідати людям, як важливо нам бути зараз єдиними, ми чекаємо на тебе в офісі "Нашої України" за адресою: м.Київ, вул. Щорса, буд. 36Б.

Всі консультації за телефоном: (044) 569 75 34

Електронна адреса: active@nashmail.org.ua

Разом не здамо нашу Україну!

У вівторок, о 9.00, мітинг біля Верховної Ради

24.04.2010 | 15:43

Юлія Тимошенко закликає українців прийти 27 квітня, о 9:00, до Верховної Ради, аби висловити свою незгоду з пактом Януковича-Медведєва та підтримати дії опозиції в парламенті з недопущення ратифікації угоди про подовження термінів перебування Чорноморського флоту РФ на українській території на 25 років.

"ЗА УКРАЇНУ!" КЛИЧЕ ЛЮДЕЙ ПІД СТІНИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ

Президент України і його уряд пішли на пряме порушення Конституції України залишивши іноземну військову базу на території України ще на 30 років.

Перші 50 днів їх діяльності засвідчили: мета команди Януковича – знищити все українське.

Заявляємо, що депутати групи "За Україну!" жорстко протидіятимуть спробам ратифікації угоди в Верховній Раді. Але тільки разом з небайдужими українцями ми зможемо зупинити торгівлю Україною.

Закликаємо усіх патріотів 27 квітня у вівторок о 9.30 прийти під стіни Українського парламенту і стати на захист своєї країни.

Звернення Проводу Львівської обласної організації Конгресу Українських Націоналістів

ДОРОГІ УКРАЇНЦІ!

Два десятиліття ми як могли будували свою Державу. Були помилки, невдачі, дрібні зради окремих громадян, шалений опір п'ятої колони, хабарництво, корупція. І все-таки ми стали повноцінною державою, яку визнав увесь цивілізований світ. А труднощі... Це наші проблеми. Та й в кого їх немає?

На жаль, останні вибори стали трагічними для України. Обдурений примітивними обіцянками легкого життя, зазомбований імперсько-комуністичними ідеями Схід обрав Президентом України кримінального авторитета. За сім тижнів Янукович показав, що хоче правити Україною незгірш Сталіна, який ігнорував закони і за "найгуманнішої" сталінської Конституції безперебійно працювала страшна машина Смерті, Репресій, Грабунків; віддав українські території: Берестейщину – Білорусі, Західно-Українські землі (Холм, Ярослав, Перемишль) – Польщі, Східно-Українські землі – Росії, а україномовну Кубань насильницьки русифікував; правити Україною доручав таким україножерам як Каганович, Хрущов, Косіор.

Сьогодні ситуація повторюється: з порушенням Конституції України сформовано Уряд; на відповідальні державні посади призначаються не професіонали, а "свої хлопці"; гуманітарною сферою та освітою керують українофоби Табачник і Семиноженко; закриваються кримінальні справи Боделана і Бакая, соратників нинішніх можновладців; почали навіть не продавати, а віддавати за невідь-що українську територію та державне майно іншим державам.

Цих людей Майдан-2004 нічого не навчив, хоча спершу вони показали свої заячі душі і після нашої перемоги розбіглися, немов блощиці від світла. Люди з кримінальним минулим розуміють тільки силу. Вони напрошуються на новий Майдан, щоб конкретно дістати в морду по-киргизьки.

Український народе!

Українська молоде!

Захистимо Батьківщину від безродних наймитів російських спецслужб!

Готуймося до безпощадної боротьби!

Слава Україні!

"ФРОНТ ЗМІН" ПРОДОВЖИТЬ АКЦІЮ "НІ – ТОРГІВЛІ УКРАЇНОЮ!" ПІД СТІНАМИ ПАРЛАМЕНТУ

У вівторок, 27 квітня, "Фронт Змін" продовжить акцію "Ні – торгівлі Україною!" під стінами Верховної Ради.

Збір учасників – о 8.00 в двох точках: біля центрального входу до стадіону "Динамо" та біля станції метро "Арсенальна".

Акція "Ні – торгівлі Україною!" стартувала в суботу 24 квітня. Вона полягає в зборі підписів проти дій президента України, спрямованих на торгівлю Україною та втратою нею суверенітету. Сьогодні, 26 квітня учасники акції, зібравши 80 тис. підписів, принесли їх до адміністрації президента. Проте співробітники апарату Януковича підписних листів не прийняли. Збір підписів в рамках акції продовжується в усіх регіонах України.

УВАГА!

Народний Рух України закликає всіх небайдужих прийти

27 квітня о 9:00

до Верховної Ради, аби висловити свою незгоду з пактом Януковича-Медведєва та підтримати дії опозиції в парламенті з недопущення ратифікації угоди про подовження термінів перебування ЧФ РФ на українській території

УНП закликає патріотів приєднатися до пікету ВР на захист національних інтересів України

27 квітня із 9-30 Українська народна партія пікетуватиме Верховну Раду України, щоб висловити свій протест проти антидержавних дій нинішньої влади, адже ратифікація угод між Януковичем та Медвєдєвим щодо продовження терміну перебування в Україні Чорноморського флоту Російської Федерації може призвести до втрати державної незалежності України.

Українська народна партія закликає всіх небайдужих громадян приєднатися до протесту.

Звернення Чернігівської обласної організації партії "Народна самооборона" ДО СИЛЬНИХ ДУХОМ

МАНІФЕСТ СПІЛЬНОЇ ДІЇ

Чи хочемо ми у своїй країні терпіти зграю, для якої немає нічого рідного і нічого святого?

Чи можемо ми спокійно спостерігати, поки вони, наївшись, луснуть від жадоби?

Чи готові ми чекати, поки наша родюча земля, окроплена кров'ю героїв, буде повністю загарбана ними і перетворена на смітник або на загороджене колючим дротом приватне поле для гольфу?

НЕ ХОЧЕМО, НЕ МОЖЕМО, НЕ ГОТОВІ!

Разом із тисячами небайдужих людей у всіх куточках України стаємо до лав СПРОТИВУ свавіллю і беззаконню.

Ми починаємо тернистий шлях до утвердження СПРАВЕДЛИВОСТІ.

Ми будемо переслідувати кожного нечесного чиновника, викривати злочинні дії влади і відстоювати кожну сотку, кожен квадратний метр нашої СВОБОДИ.

Об'єднані спільною метою, ми здатні будемо допомогти одне одному, захистити кожного з нас, ми не дозволимо нас обманути і посварити, ми проголошуємо принцип СОЛІДАРНОСТІ.

Самообороняймося, бо ми того варті!

Ті з нас, хто щоденно відчуває утиски своєї духовної свободи і неможливість реалізації свого таланту, гуртуватимуться навколо ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ САМООБОРОНИ.

Ті з нас, кого дістало свавілля місцевих начальників і безлад у місті, організують КОМУНАЛЬНУ САМООБОРОНУ.

Усі ми перед викликами відродження рекету і бандитизму здатні відстояти свої права, об'єднаємося в АНТИКРИМІНАЛЬНУ САМООБОРОНУ.

Всі ці напрямки з'єднаються в єдиному міцно стисненому кулаці НАРОДНОЇ САМООБОРОНИ, який може стати початком НАРОДНОГО НАСТУПУ!

Правда переможе

Люди не можуть собі купити телевізор – олігархи купують телеканали, і купують не для того, щоб по них показували правду. І поки вони, затуляючи рота журналістам і опозиції, будуть присипляти народ картинкою мовчазної благодаті, ми очі в очі, з вуст у вуста передаватимемо ПРАВДУ, ми дійдемо до кожного українського хутору, до найвіддаленішого гірського села. Хто має вуха – той почує, хто має розум – зрозуміє.

Разом нас багато

Ми об'єднаємося в кожному дворі, на кожній вулиці, у кожному селі і місті. Ми оберемо з-поміж себе нових лідерів, які не будуть слухняно виконувати волю продажних партійних вождиків, які не підведуть громаду, і які зберуться в кожному районі, області і проголосять про початок СПІЛЬНОЇ ДІЇ.

Свободу не спинити

Ми будемо впорядковувати двори і дитячі майданчики, вшановувати пам'ять полеглих героїв, ми будемо, кожен на своєму місці, чесно виконувати свій обов'язок перед людьми і Україною. Ми будемо відчувати себе вільними людьми. І від цього ми СТАНЕМО СИЛЬНІШИМИ. Із кожною своєю – великою чи маленькою – справою ми станемо згуртованіші і міцніші. МИ СТАНЕМО НЕБЕЗПЕЧНИМИ ДЛЯ НИХ! У них поселиться страх – ВОНИ НЕ ЗМОЖУТЬ нас контролювати і подолати нас ВОНИ НЕ ЗМОЖУТЬ!

Початок їхнього кінця

Троянди розцвітуть, дерева даруватимуть перехожим затінок, пам'ять героїв живитиме наші серця незламним духом, на майданчиках лунатиме дитячий сміх, а кулак НАРОДНОЇ САМООБОРОНИ стискатиметься все міцніше, лякаючи нових "господарів життя" і примушуючи їх рахуватися з народом України.

Де б ми не збиралися і щоб ми не робили – ми це будемо робити без НИХ і незалежно від НИХ – хочуть ВОНИ цього чи ні. Від свого безсилля ВОНИ ВТРАЧАТИМУТЬ КОНТРОЛЬ і робитимуть дурниці – і цим наближатимуть свій кінець. Над Україною буде новий світанок!

Наше слово демократам

Ми будемо наполегливо, мирно і неухильно домагатися свого. Ми скажемо нашим любим демократам: досить вовтузитися за звання "головного захисника народу"! Подумайте нарешті про людей! Ми вам влаштуємо відбір як на телеконкурсі, ми розкажемо, що потрібно народу України, і від нас ви повернетеся всенародними лідерами або зійдете у політичне безвістя. Тоді ви ще обов'язково повернетеся до влади – бо ми не дамо побудувати регіональну монополію на десятиліття і відновимо демократію. Але ми не зробимо більше помилок, ми не підемо як тоді, після Майдану – ми будемо спостерігати за вами і при владі. І спитаємо вас із подвійною суворістю.

І зараз, коли Україна кличе своїх вірних синів і доньок на допомогу, ми не покинемо і не зрадимо її!

З нами Бог і Україна!

РАЗОМ – ПЕРЕМОЖЕМО!

http://ord-ua.com/2010/04/27/chas-diyati-vsi-proti-kliki-yanukovicha-zbirni-anonsi-/?lpage=1Источник: https://censor.net.ua/f2520228
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Александр Малышенко, belge, Тарас 55a12956, Елена Карпенко f98c030d, Олег Тихонов 055f40a1, Антон Куприянов, Игорь Д, молодой рабочий, shokolad, sigsauer, Великая Исландия, ПРАВДИВЫЙ, Честь Имею 304c5796, GayParade, три - пятнадцать, дмитро кук f4227808, Эрнесто, чтец, Oksana VB, Maxim Isajew, Ярик Сус, Гыг с Вами, курвиметр, Старый зольдат, Женя-Женя, Alexandr Pavlyukov, Лео Кот, DEDALiu, Влад Виноградов 88a5ba75, , NNN, nomen, дератизатор, Slava Poltava, Иллария Соняшникова, Сергій Гранін, John Observer, Константин 1041a131, Виктор Новиков 22690162, Люцифер, kostjaua5, Aлександр Alexsis, Otec Pigidiy, ГАБРИЭЛЬ ГАБРИЭЛЬ, Roman Rjevskiy, cimbitep, Сеня Горбунков 48200a35
 Всего на сайте: 141 писатель
 
 
 
 
 
 вверх