EN|RU|UK
 Форум Украины
  163  9

 Путін запропонував Януковичу об'єднати атомну промисловість

Росія зробила Україні пропозицію про створення об`єднаного атомного холдингу з можливістю роботи українських підприємств на російському ринку, а також спільної роботи в третіх країнах, заявив прем`єр-міністр РФ Владимир Путін на зустрічі з президентом України Віктором Януковичем.

"Тільки зараз сформулювали ще одну пропозицію, яку ми з Вами хочемо обговорити. Йдеться про повномасштабну кооперацію наших ядерних галузей. Ми пропонуємо створити великий холдинг, який включав би об`єднання генерації, об`єднання атомного машинобудування і паливного циклу", - цитує РІА "Новости".

Прем`єр додав, що Росія готова допустити українських партнерів на російський ринок, а також країни могли б разом працювати і на ринках третіх країн.

"Якщо українські фахівці вважатимуть, що це надто революційна пропозиція, то ми готові діяти поетапно, по окремих кроках. На першому етапі, припустімо, можна поставити питання про об`єднання паливного циклу", - сказав прем`єр-міністр.

Він зазначив, що в Росії є підприємства, які постійно обслуговують Україну, наприклад, у Новосибірську. Водночас в Україні є певні родовища, в яких Росія зацікавлена.

"Ваше атомне машинобудування завантажене роботою виключно на російському ринку, і ми готові поглиблювати і зберігати співпрацю", - додав Путін.

Він також зазначив, що українська атомна галузь потребує модернізації, яка була б ефективніша при кооперації з російськими підприємствами.

"У цьому сенсі ми не тільки готові до кооперації, але готові взяти найактивнішу участь з українськими партнерами в модернізації українських блоків і допустити українських партнерів до роботи на російському ринку", - наголосив прем`єр, нагадавши, що у Росії великі плани з подвоєння атомної генерації в найближчі десять років.

"Ми могли б разом працювати і на ринках третіх країн при фінансовій співпраці з боку Росії і російських фінансових установ", - підсумував російський прем`єр.Источник: https://censor.net.ua/f2520159
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Герхард, AndyMariman, Костянтин Болтівець, Maxim Ak-Murza, Александр Шмырев, Ming Uing b56f719d, Vlad Vladidze, alisa zima, Олег Петрович ed2c8e0a, DI GI, Никита Ник, Гоша Печерский, Владимир Суб, Nel Castro, Zapzap Za, shokolad, петро пяточкин, petunya 12, Ларик Гор, Yuriy Vernikov, Утилизация ватников, Саша Волт, Tatyana Pomolova, Marking Skillington, Лучезарный Ефименко, legionary, Гуренко Игорь, чтец, Алексей Носов d8330900, Eduard Hubka
 Всего на сайте: 91 писатель
 
 
 
 
 
 вверх