EN|RU|UK
 Форум Украины
  96  1

 ЧАС ДІЯТИ! Звернення до підприємців, громадських організацій та до всіх небайдужих громадян України.

Вітчизняний бізнес в небезпеці!

Немає такого підприємця, якого б не штрафували, від якого не вимагали б хабаря. В Україні на всіх рівнях створена система, яка не дозволяє середньому та малому бізнесу працювати чесно та прозоро. Нові закони, що хоче прийняти влада на додаток до вже існуючих, замість обіцяних спрощення податкового законодавства та зменшення податків, фактично остаточно розв'язує руки чиновникам та заганяє бізнес в тінь або просто знищує.

Ми готові платити податки! Але ми не хочемо платити штрафи і хабарі!

Без вітчизняного малого та середнього бізнесу, без потужного середнього класу, не буде самостійної, багатої та демократичної України. Буде колонія, в якій нам, народу України, в черговий раз дістанеться гірка доля кріпака, раба, але не господаря власної землі!

Ми звертаємося до всіх, хто чесною працею заробляє на життя собі, своїй сім'ї та створює робочі місця для інших, до всіх, хто поділяє нашу тривогу та є справжніми патріотами України — досить терпіти!!!

Ми звертаємося до всіх небайдужих — ми не віримо жодним політикам, бо вони про нас згадують лише перед виборами. Жодної обіцянки ніхто з них, прийшовши до влади, не виконував і виконувати не збирається.

Ми звертаємося до простих чиновників, міліціонерів, податківців, інших державних службовців — ми не злочинці, а ви не окупанти. Не виконуйте злочинних наказів, не дозволяйте перетворювати вас в карателів власного народу. Давайте разом розбудовувати справедливу державу, де буде главенствувати не олігарх, а закон, де кожен зможе реалізувати себе та отримати справедливу винагороду за свою працю.

Час показати владі, хто є єдиним джерелом та справжнім носієм влади в Україні!

11 травня в м. Хмельницькому пройдуть Всеукраїнські збори громадських організацій підприємців, на яких буде остаточно затверджено перелік наших вимог до влади. В разі їх невиконання в 7-денний термін, ми негайно розпочинаємо безстрокову акцію громадського спротиву.

Разом ми зможемо зламати злочинну систему корупції, беззаконня та безкарності купки олігархів, які торгують національними багатствами, інтересами держави та знущаються з українського народу.

Долучайтеся до нашої спільної боротьби!Страйковий комітет totalstrike2010@gmail.com

26 квітня 2010р.Источник: https://censor.net.ua/f2520136
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Андрій Шаман, Дмитро Черних, nomen, Олег Сербин 10d6f9ec, Irada, botoks, Oleksandr Ievtushenko, juriy green, Rusin, Бандерівець, Василь Бондарчук, 133133, Дус Мытарчук, одессит2010, Ким Чен Ир, свободный человек b4fbfe90, Василий Граздич, Aлександр Alexsis, Hamor Malec, voldemar 22, Злий Грицько, Лео Кот, Адвокатик, Ярик Сус, Artem Komisarenko 2d1e97a3, Ервін Флетчер, Gerri Philantrop, Igor Budnik b2adf589, Liubov Vasylchenko, Elvic Vic, дмитро кук f4227808, Bander_UA 1d21dedd, Богдан Подзізей, экзорцист, Hehe, valeriy levitskiy, Aleks_15, три - пятнадцать, Igor L, Helg, kuba, East Clintwood, Vega 0dd62ecd, Aserius Nunim, НацЕг, Франческа, Cтарий Кінь, Дімонич, aquarius580 459c2008, alex lagun, курвиметр, I Ka 538a282a, Владимир Сергиенко, Van der Boom 33f8bbc0, Валентин78, Апологет 510, Володимир Мик, belge, secret secret_too
 Всего на сайте: 169 писателей
 
 
 
 
 
 вверх