EN|RU|UK
 Обсуждение материалов
  163  1

 ТАЄМНИЦЯ ОТЦЯ АНТОНІЯ

Про схіченця отця Антонія відомо небагато. Як розповідають старожили, потрапив він у село Війтівка у 1930 році минулого століття.
Після того, як був репресований, і відбув покарання у Сибіру, жив батюшка у місцевої жительки Софії. До наших днів збереглась ось ця фотографія. Мені її надав із сімейного архіву місцевий житель 45- річний Михайло Гаврилович Клебанський.
Якщо уважно придивитись до фото, то добре видно, що у отця Антонія на грудях висить не просто ієрейський хрест а Панагія. Отже, можливо, він був єпископом. Але коли він помер на початку Великої Вітчизняної війни у 1941 році, то заповів, аби його поховали як простого ченця. Чому він так забажав залишиться таємницею. Поховано отця Антонія на сільському цвинтарі, як зайти, то одразу по праву сторону видно хреста, де постійно горить лампадка.
Люди з великою повагою і шаною ставляться до могили священика, прохаючи у нього молитовної підтримки у повсякденному житті. Можливо хтось більше знає про перебування отця Антонія у селі Війтівка прохання написати мені.
Олександр ДРАГАН,
редактор газети «Слово Боже – УПЦ»
село Війтівка Бершадський район, Вінницька область.Источник: https://censor.net.ua/f2520005
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх