EN|RU|UK
 Форум Украины
  289  75

 ЧФ РФ – квартирант чи окупант?

medjaОстанні перемовини і домовленості на рівні договорів між Україною і Росією яскраво вказують на те, що щонайменше п’ять наступних років ряд державних інтересів будуть продовжуватися здаватися. Саме продовжуватися так як лише наївні або люди, у яких коротка пам’ять можуть вважати, що попередній режим Ющенка повністю захищав національні інтереси. Ми бачимо лише різний варіативний ряд та різний підхід. Сучасний режим і попередні режими є лиш різновидами того ж самого із різницею у тому, що Янукович антинаціональний політик відверто, а ряд інших приховано (приміром Тимошенко). Що краще відвертий ворог чи прихований – питання, що виходить за межі цієї статті.
Дехто заявляв, що Янукович такий сякий державник. І справді вони багато в чому праві. Будь-хто, хто стане на чолі держави стає державником, тому що держава в його руках. Не хочеться втрачати те, чим уже володієш. Саме тому не буде вводиться друга державна мова (хоча існують і інші причини) щоб не розкачувати корабель на якому пливуть. Але водночас чисте державництво водночас і є мінусом Януковича. Якщо для націоналістів держава та державність є політично оформленим народним організмом і віддача певних інтересів іноземним державам рівноцінно передачі людиною якогось свого органу сторонній особі за плату, що є неприпустимо для здоров’я людини, то Янукович разом із своїми олігархами розглядає державу як сухий механізм, у тому числі для заробляння грошей. Ніби як мати квартиру і здавати в оренду одну кімнату. За квартирантами спостерігаєш, намагаєшся робити все щоб вони поводилися більш менш чемно, але сама суть перебування тут їх не змінюється. Такими квартирантами в Україні є Чорноморський Флот Російської Федерації.
Переговори між Януковичем і Медведевим перманентно ще до зустрічі йшли довго. Квартирант довго хотів взяти в оренду українські газові сховища, але це означало б довготривале катастрофічне збільшення залежності України від РФ. Україна на довго перестала б бути самостійним гравцем на газовому ринку в Європі.
Тому все таки вони дійшли висновків, що ЧФ РФ ще постоїть у Криму. Логіка проста «населення вже звикло, що ЧФ РФ знаходиться у Криму». Те, що це фактично окупаційні війська, державні чинуші не подумали (вірніше закрили на це очі). ЧФ РФ – металобрухт. Принаймні через кілька років повністю на нього перетвориться. Росія вже самостійно не може будувати кораблі, а закуповує їх в інших країнах і переважно для Балтійського Флоту. Суть перебування ЧФ РФ у Криму суто політична. Як для власного населення, мріючого відродити совєти, так і для проросійськи налаштованих внутрішніх ворогів України.
Тут не варто обмежуватися лише цими висновками. В обмін на цю умову Україна нібито отримає дешевий газ. Багато хто піддає сумніву цей факт, Але якщо врахувати все таки його як правдивий, то що це означає? Україна по вуха у боргах перед МВФ. Однією із умов надання нових кредитів є збільшення комунальних послуг для населення. Це буде страшено не популярний крок для населення, навіть у так званих «регіонах, що традиційно голосують за ПР». А так як ліберали із ПР мислять категоріями електорату і намаганням залишитися господарем у державі, то для них не складає ніяких проблем продовжити перебування флоту іноземної держави в Україні. Більше того, вони можуть це видавати як боротьбу за національні інтереси, хоча ніяких націнтересів у перебуванні окупантів у власній державі немає. Слід очікувати, що на цьому режим Януковича не зупиниться.Источник: https://censor.net.ua/f2519950
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Саша Крест, Сонька Бондар, Saw Ewas 1a26b1e6, Gnomk here, Sophia-Maria Duglass, Rostyslav Komarnytsky, Ірландія, ОСТАП ВИШНЯ 109272ad, Lvbnhj, чтец, Шимус, Kamate Kaora, росися вперде d82e7584, громозека, Коваленко Егор, svetozar, Александр Маргадон, ALEX 13 fb91baed, Гыг с Вами, 133133, ВКЛ_это_мы_01, belge, Мабон, Андрій Жагун, Tatyana Pomolova, Igor L
 Всего на сайте: 90 писателей
 
 
 
 
 
 вверх