EN|RU|UK
 Форум Украины
  251  13

Шановні галичани! Маю до вас питання. Відповідайте, не минайте

Одна моя хороша подруга поїхала під Новий 2010 рік до Львівської обл. до свого хлопця і його родини. По приїзді я ж питаю, як святкували новий рік, які дарунки дарували, яким був святковий стіл і тд. І прочитала відповідь, типу: "я ж в ГАЛИЦЬКІЙ РОДИНІ БУЛА! Українці не святкують новий рік, це не українське свято, і дарунків не дарують на новий рік, і про який святковий стіл може йти мова? Піст же ж!" Почалась дискусія на цю тему. За її словами, галичани - це єдині українці в Україні (тобто, не святкують новий рік з 31 грудня на 1 січня і не дарують подарунків, не чекають північних 12-ти бемкань, не мають святкового столу, дотримуються постів, є НАЙРЕЛІГІЙНІШІ люди з усієї України (тобто, систематично сповідаються, причащаються, дотримуються постів) і по крові галичани - це єдині українці з усієї України).
Я зацікавилась взагалі тим, ХТО ж такі галичани і кого до них віднести? Пише в словниках, що то є один з українських етносів і до нього відносять Івано-Франківську, Львівську і майже всю Тернопільську (окрім півночі) області.
Мені цікава думка самих ГАЛИЧАН. Що скажете? Хочу знати РЕАЛЬНІСТЬ. Допоможіть віднайти правду сьогодення.
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
shokolad, Maxim Isajew, senia, КузьмичUA, tar senko, thdfvdhjn, Скрепы неизвестно чего, Dima30, variable general, sulima ivan, Cтарий Кінь, Олег Гончаренко, aquarius580 459c2008, НацЕг, DI GI, Ларик Гор, Владимирец Фартовий, Gangster, Шломо Шмуклер, Sanich_Kiev1, Иван Афанасьев, Андрей Шевченко 73396fdd, alisa zima, Myko, Влад Кусков 099ecdc1, Anton Zhurawski, Alex Korvin, ГАБРИЭЛЬ, Tot Totovich, Khmelnitskiy, чтец, молодой рабочий, sea dog, Maxim Ak-Murza, Lera Lera 039019b9, syabroleonid syabro d7f041ef, Sophia-Maria Duglass, Ірландія, Виктор Новиков 22690162, Yuriy Yurieff, Борис Павлов, Tatyana Pomolova, Greg Rabinovich
 Всего на сайте: 129 писателей

вверх