EN|RU|UK
 Форум Украины
  64  1

 Іван Дем’янюк звинувачує Німеччину

ДЕКЛАРАЦІЯ

обвинуваченого

(Адвокат Івана Дем'янюка, др. Ульріх Буш, прочитав цю заяву німецькою мовою від імені обвинуваченого під час судового процесу 13 квітня 2010 року в Мюнхені, Німеччина)
Я особисто вдячний людям, які надають мені допомогу як безнадійно хворій людині, будь то у в'язниці, чи тут, у залі суду. Тому я особливо хочу подякувати медичному персоналу, який полегшує мої болі та страждання і який допомагає мені витримати цей судовий процес, що є для мене мукою. З цього приводу я хочу вказати наступне:
Німеччина винна, що через війну на знищення Радянського Союзу я втратив свій будинок і батьківщину.
Німеччина винна в тому, що я став військовополоненим.
Німеччина винна у створенні таборів для військовополонених, де з метою цілеспрямованого обмеження продовольчих пайків, я та мільйони інших полонених Червоної Армії були засуджені до голодної смерті, і тільки з Божою допомогою я вижив.
Німеччина винна в тому, що змусила мене по-рабськи працювати на німців у таборі для військовополонених.
Німеччина винна, що в цій руйнівній війні 11 мільйонів моїх співвітчизників були вбиті німцями, а мільйони українців, в тому числі моя любляча дружина Віра, викрадені німцями на примусову працю і рабство в Німеччину.
Німеччина винна, що тисячі і сотні тисяч моїх співвітчизників проти своєї волі стали німецькими співробітниками, і за допомогою сили і погроз вбивства примусово вступили до спотворюваних програм геноциду проти євреїв, сінті, циган, слов'ян, українців, поляків і росіян, а сотні тих, які хотіли відмовитися від цього, були за це вбиті німцями; але понад усе, сотні тисяч людей були депортовані в Україну і страчені Сталіном чи навіки замордовані в сибірському ГУЛАГу й вимушено працювали як раби на комуністів.
Німеччина винна, що роками змусила мене жити жалюгідним життям переміщеної особи у таборі для ПО [переміщених осіб] після закінчення війни.
Німеччина винна, що мене насильно депортували до Німеччини навіть після 30 років судового переслідування в Ізраїлі, США та Польщі, і після 10 років ув'язнення, більше 5 з яких я провів у камері смертників в Ізраїлі, мене, на завершення життя, на 90 році, було насильно депортовано до Німеччини.Німеччина винна, що проти мене було висунуто безпідставне обвинувачення у співучасті вбивств на закінчення свого безсилого життя і наприкінці сил, а це проти права, яке існує 65 років, що є всупереч ЄКПЛ [Європейської конвенції з прав людини].
Німеччина винна в тому, що я животію більше 9 місяців у Штадельгаймі, у в'язниці, в ізоляції, поневолений — однак невинний.Німеччина винна в тому, що я, не маючи надії на повернення, назавжди втратив свою другу батьківщину, США.Німеччина винна, що я назавжди втратив сенс життя, сім'ю, щастя, будь-яке майбутнє і надію.Я відчуваю кожну хвилину, кожну годину, кожен день, кожний тиждень і кожен місяць з 12 травня 2009 року як військовополонений в Німеччині. Я переживаю цей процес як продовження своїх страшних спогадів з німцями, як продовження невимовного заподіяння шкоди, якої мені було завдано німцями. Я знову є повторною невинною жертвою німців. Я відчуваю це як невимовну кривду, що Німеччина за допомогою цього процесу робить з мене в'язня війни, військового злочинця. Я вважаю це нестерпною зарозумілістю Німеччини, що Німеччина зловживає мною, для того щоб відвернути увагу від військових злочинів, скоєних німцями, щоб за них забули, і проти істини стверджували, що справжні злочинці нацистських злочинів є ми, українці, та європейські сусіди нацистської Німеччини.
Я вважаю, що цей процес, який ведеться виключно проти мене, уявного іноземного травніка, є порушенням прав справедливoстi й рівності, котрі мали члени німецької організації СС і незчисленна кількість «німецьких травників». Мені вже доводилося захищати себе від обвинувачення прокурора Мюнхена в Ізраїлі. В Ізраїлі мені приписували причетність до нацистських злочинів у Собіборі. Верховний Суд Ізраїлю з певністю визнав, що це обвинувачення ізраїльської Прокуратури не має доказів, але вирок було схвалено на основі звинувачення Собібору, і тому, беручи це до уваги, я вже піддавався арештам більше ніж 7 з половиною років. Я був ув'язнений в Ізраїлі за ці обвинувачення 7 з половиною років, 5 з них у камері смертників.Я відчуваю, що це є не сумісним зі справедливістю і гуманністю, адже більше 35 років я змушений захищати себе, як постійно переслідувану жертву Управління Спеціальних Розслідувань у США та кіл поза ним, особливо Всесвітнього єврейського конгресу і Центру Симона Візенталя, які живуть за рахунок голокосту. Тепер, на закінчення свого безсилого життя, вже ведеться 30-й або 40-й судовий розгляд у цій справі і я вже не маю сил боротися. Я безсилий проти цієї судової війни, що ведеться проти мене більше 30 років, яку тепер продовжують німці замість БСР [Бюро спеціальних розслідувань].Моя улюблена дружина, з якою я одружений більше 50 років, також страждала в Німеччині. Це німці відібрали у неї юність та насильно відправили до Німеччини на роки рабської праці за жорстоких та нелюдських обставин.Страждання, котрі ми, слов'яни, пережили у зв'язку з цією нищівною війною у Німеччині, не можна описати словами. Те, що Німеччина знову вибрала мене та мою родину своїми жертвами, є для мене незбагненним.Іван Дем'янюкИсточник: https://censor.net.ua/f2519770
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Elena Italenna, Олег Сербин 10d6f9ec, Nevertrust, Victor Tsokalov a7d27633, Мария Иванова d926330d, Иван Афанасьев, Василь Бондарчук, Геннадій Бикодір adb80589, 1BetarD, Regular Show, Greese, Дон Серджио, Anton Miklin
 Всего на сайте: 37 писателей
 
 
 
 
 
 вверх