EN|RU|UK
 Обсуждение материалов
  148  5

 Західна Україна повстає проти Януковича ... Революції бути !!!

В Івано-Франківській облраді терміново скликають позачергову сесію через ЧФ
15:28, 22.04.2010
«Фракція «Блок Юлії Тимошенко» в обласній раді ініціює термінове скликання позачергової сесії Івано-Франківської обласної ради не пізніше понеділка, 26 квітня». Про це йдеться у листі керівника фракції БЮТ в облраді Юрія Романюка до голови Івано-Франківської обласної ради Ігоря Олійника.
Як повідомляє кореспондент ZAXID.NET , у порядку денному БЮТ пропонує винести лише два питання: обговорення політичної ситуації в зв’язку із підписанням міждержавної угоди між Україною та Російською Федерацією стосовно продовження перебування ЧФ РФ на території України після 2017 року, на наступні 25 років та заява президента Януковича в США щодо вивезення з України високозбагаченого урану в обмін на низькозбагачений уран.

Нагадаємо, 22 квітня Тернопільська облрада уже ухвалила звернення до Президента України Віктора Януковича у висловила протест проти базування Чорноморського флоту після 2017 року. Також щодо цього питання 23 квітня уже скликали позачергову сесію Львівської обласної ради.Источник: https://censor.net.ua/f2519525
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх