EN|RU|UK
 Форум Украины
  136  16

 Я за всеукраїнський референдум з приводу перебування 25 річного строку війська РФ на теріторії України.

Ще не так давна проросійські сили активно агітували за всеукраїнський реферндум з приводу входу України у члени НАТО, то тепер пора оголосити всеукраїнський референдум з приводу перебування військового угрупування закордонної держави в Україні, що доречи є прямим порущенням законів України та нашої Конституції.
Зек став Гарантом нашої Констуції!Зєк порушив Конституцію!
Це нормально!
А що ми чекали від проффессіонала Януковича? Реформ? Будь ласка. Професійно і швидко будується вертикаль влади на зразок російської з своїх донецких пацанів по всій ширині і глибині, точнісенько як у гєбіста Путіна з леніградських.
Оксана Забужко у свому відкитому листі до Януковича попереджала, щоб він не вважав себе Президинтом Донечини, бо він є Президент України.
Пацан всьо понял!
Донецькі будуть всюди по України у всіх ланках влади, а він Президент всія України!
З швидкісттю 50 днів він розпродує Україну, щоб ми не змогли відреагувати і відповісти опором на ці протизанонні дії проффессіоналів-рейдерів.
Янукович так поспішає, що не мав часу залишитося до кінці жалобних церемоній у сусідній Польші де до речи загинула верхівка проросійської опозиції Польщі та еліта польскої політики. Він поспішає, бо знає що тільки так треба робити - блискавично і зухвало, так професійний бандит, накидатися жертву.
Януковичу не потрібні реформи. Яка філософія у банидита? Вкрав, погуляв і на нари. Вийшов за амністією. Вкрав, погуляв і на нари.
До речи, підписання протиконституційних угод з РФ у Харкові також не випадкове. Боїться столиці наш Гарант. Не все ще у нього в руках там.
Але не боїться на російський зразок вбивати людей які випадково попадаються під колеса його президентського кортежу. Дуже поспішає бандюк прибрати владу до своїй рук, що ми на його дорозі лише непотриб, як бляшанка від пива, розтрощів і поїхав далі.
Тепер питання до тих хто голосував за Януковича і чекав на його перемогу довгі 5 років.
Чи таким ви хотіли бачити вашого обранця? Чи на такі професіональні дії ви покладали свої надії? Надіюся що ні. Бо ви порядні люди, а не бандити.
Робіть висновки самі, шановний електорате пана Януковича...
Люди помиляються, але помилки треба виправляти.
Шануймося!Источник: https://censor.net.ua/f2519493
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Alexx Lexton, Геннадий Медведев 4e590f22, Elena Gorodetskaya
 Всего на сайте: 11 писателей
 
 
 
 
 
 вверх