EN|RU|UK
 Обсуждение материалов
  318  6

 Бандера й Шухевич – українські національні Герої!

Рішення Донецького апеляційного адміністративного суду від 21 квітня 2010 року про визнання незаконним Указу Президента України від 12 жовтня 2007 року про присвоєння звання Героя України головнокомандувачу Української Повстанської Армії Роману Шухевичу є черговим проявом антиукраїнської істерії нинішньої влади. Про це йдеться у заяві прес-служби Всеукраїнського об’єднання "Свобода".

"Як і у судовому процесі проти Степана Бандери, Всеукраїнське об’єднання "Свобода" здійснюватиме юридичний захист та супровід справи в усіх інстанціях й щодо Романа Шухевича (http://www.svoboda.org.ua/dokumenty/zayavy/014371/). Ми докладемо всіх зусиль, аби захистити честь і гідність наших героїв.

Ниці намагання геростратів з Печерських пагорбів боротися з історичною пам’яттю українців – приречені. Для Української Нації Степан Бандера, Роман Шухевич та мільйони борців за волю України назавжди залишаться в Пантеоні національних Героїв. Це така сама даність як і те, що Бандера і Шухевич перемогли ворогів України. Сьогодні палії ІІ Світової війни – комуністичний Совєцький союз і націонал-соціалістична Німеччина – канули в Лету, а українська Держава за незалежність якої боролись Бандера і Шухевич є і буде. Так само кануть в Лету ті, хто зараз анекдотично посіли владу в Україні. Владоможці так і не усвідомили, що боротьба проти власного народу приречена. Її ініціаторів чекає народний трибунал – Нюрнберг-ІІ, який українська Нація проведе для очищення від представників московсько-большевицьких окупантів, їхніх поплічників та нинішніх послідовників.

Позбавивши звань справжніх Героїв України, прокремлівський режим Януковича заклав міну сповільненої дії під звання Героя України. Ця міна маріонеткового режиму Януковича позбавить звання "Герой України" лейтенанта Олексія Береста, ліквідаторів Чорнобильської катастрофи Миколи Ващука, Василя Ігнатенка, Олександра Лелеченка, Миколи Титенка, Володимира Тішуру, генерал-лейтенанта Кузьми Дерев‘янка, який приймав капітуляцію Японії, учасниці антифашистського підпілля у Києві Тетяни Маркус, воїна-кулеметника Михайла Василишина, який загинув під час Вісло-Одерської операції, та інших осіб, яким присвоїли звання "Герой України" не зважаючи на те, що вони померли до 1991 року.

Ручні "герої", яких так старанно вигодовує прокремлівська влада – одіозна Тетяна Засуха, двічі несудимий Янукович, професор арифметики Ківалов, академік українофобії Табачнік та інші україножери – ці дрібні шевальє, які намагаються кинути виклик поступу української нації, згинуть подібно до літописних обрів, що одного разу захотіли сісти на шию українського народу.

Всеукраїнське об’єднання "Свобода" закликає кожного українця, для якого дорогі його честь і гідність, у випадку відміни Указів про присвоєння звання Героя України Степану Бандері та Роману Шухевичу вийти на масові акції громадянської непокори проти нинішньої влади. Пам’ятаймо заповідь наших батьків: "Не дозволиш нікому плямити ні честі, ні слави твоєї Нації". Нинішня влада сама виносить собі вирок. Нація з гідністю повинна його виконати".Источник: https://censor.net.ua/f2519365
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх