EN|RU|UK
 Форум Украины
  97  1

 Чи маємо ми сьогодні свою україньську державу?

Чи боролися наші батьки, діди, прадіди за таку державу яку ми маємо сьогодні? НІ.
Не маємо ми сьогодні української держави. Те в що перетворилися події початі серпня 1991р. розчаровувало багатьох, як прокомуністів, так тих хто був за незалежну україньську державу. З самого початку до влади прийшли колишні КДБісти і ті хто їх боявся (хоча були і інші, але їх було мало).
Була утворена на швидкоруч українська ідеологія, що лише стала причиною багаточисленних сперечань і розбрату в народі. Та й загалом забрали в Росії ми лиш те що дозволили, лишивши собі ідеологічно незрозумілий Крим, який спочатку був за не залежну Україну, потім різко потягнувся до Москви і лишивши при Москві східну Слобожанщину, Донщину і Поволжя.
Росія ж після розвалу СРСР почала ставати на ноги і чим більше ставала тим більше повертала свій вплив над Україною.
Ейфорія під час помаранчевої революції (до речі організована аби розширити володіння США), розчарувала і зневірила народ, щодо своєї держави і в сумі тільки ще більше підштовхнула нас до Росії.
Не зрозумілі речі кояться з нашою символікою. Перевернутий прапор і багато забутих симвалів. Не зрозумілі речі з гривнею. Непродумана добре Конституція і відсутність досі земельного кадастру.
І можна булоб ще довго перелічувати внутрішні проблеми, та ще гірше зовні. Українці тікають з батьківщини, Угорщина веде невидиму війну за Закарпаття, румуни в Буковині як в дома. Більшість видавництв видаються російською мовою, тай звагалі більшість міщан розмовляють російською, а селян суржиком, бо навіть в незалежній державі не має кому підтримати українську культуру.
Нас не поділили сусіди між собою знову тільки тому, що зараз вже ніхто не веде відкритої війни. Хто переможе в інформаційній війні, той переможе загалом.
І не залежно від того хто переможе: США, Росія, Польща, Румунія чи ще хтось, факт один ми в цій війні участі не беремо, не захищаємо своєї держави, бо не відчуваємо її, бо її досі немає!Источник: https://censor.net.ua/f2518705
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
BANZAI-ODESSA BANZAI-ODESSA, Геннадий Медведев 4e590f22, Олег Гончаренко, Геракл Платонович, оззи, Said_, AndyMariman, Maxim Ak-Murza, SANDY, растуди, Вася Неважно, SergTranscarpathian, Alex Mishkevich 6036e04d, Ming Uing b56f719d, Antony, polop, Vlad shtm, Сергей Ивашин, 45367Ms, Юра Юрьев 5a06e8f7, fedjka - fedjka, , Lvbnhj, Дмитрий Стаж, НИКИТА wild, буков, Александр Юр, Иван Карпов, Валентин78, Олег Пеня 27a5a044, alek972, Вася Шевченко f77d76ba, Uxmal, Еxorcist, Владимир Суб, Перехватчик, Aqua Forrest, Sleid, Ron Ma, shokolad, Alexandr Slavich, ВКЛ_это_мы_01, лютый, syabroleonid syabro d7f041ef, Лицар Aйвенго d37716c6, ОСТАП ВИШНЯ 109272ad, Beloded Viktor, Mendosa, Сидор Лютый 9d9acd27, Володимир Горбатько, я гражданин Украины, Антипа Пилигримов, Harib Da, Сергей Боровой 8d42a1dc, три - пятнадцать, Yurii Sliusarchuk
 Всего на сайте: 177 писателей
 
 
 
 
 
 вверх