EN|RU|UK
 Форум Украины
  57  1

 Азаров хоче здати росіянам українські авіапідприємства за дешевший газ

Прем'єр-міністр України Микола Азаров за знижку на російський газ в 2010 р. у розмірі 4 млрд дол. запропонував Російської Федерації брати участь у будівництві двох блоків Хмельницької АЕС з наступним продажем електроенергії в Україні та Європі, а також інтегрувати українські авіапідприємства в свою "Об'єднану авіабудівну корпорацію", передає "Комерсант-Україна".
У "Об'єднаній авіабудівній корпорації" (ОАК) виданню повідомили, що питання інтеграції в неї українських авіазаводів розглядається практично на кожній зустрічі російського і українського прем'єр-міністрів, іноді за участю Президента ОАК Олексія Федорова.
Поки Україні належить акціонувати держпідприємства, після чого можна буде зробити їх оцінку і почати переговори про конкретну схему їх приєднання до ОАК. В той же час в нещодавніх інтерв'ю ЗМІ генконструктор АНТК ім. Антонова Олександр Ківа і глава ради директорів "Мотор Січ" В'ячеслав Богуслаєв говорили, що Україна не готова віддати РФ більше 49% акцій авіазаводів, тоді як ОАК цікавий контрольний пакет.Источник: https://censor.net.ua/f2518207
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Игорь Украина 153839e0, alexandr shamov, Зулусс, Україна Incognita, Yuriy Vernikov, Святополк Сагайдачний
 Всего на сайте: 20 писателей
 
 
 
 
 
 вверх