EN|RU|UK
 Форум Украины
  81  1

 Восени слід очікувати на акції «Україна без Януковича», – експерт

Експерт Школи політичної аналітики НаУКМА Олексій Кошель переконаний, що ближче до осені радикальна опозиція на чолі з БЮТ використовуватиме ті самі інструменти політичної боротьби, що і її колеги в Греції.
«Ближче до осені, коли можна буде робити перші серйозні висновки про роботу нової влади, радикальна опозиція на чолі з БЮТ використовуватиме ті самі інструменти політичної боротьби, що і її колеги в Греції, тобто апелюватиме до громадськості, ініціюватиме акції на кшталт «Україна без Кучми» тільки вже з прізвищем нового президента, тощо», – зауважив експерт в коментарі інтернет-виданню «Гарт».

Разом з тим, пояснив Кошель, через давню проблему української опозиції, яка не виконує своїх функцій, є ніша для формування поміркованої конструктивної опозиції навколо Арсенія Яценюка.

«В основному критикою буде займатися радикальна опозиція, а ніша для пропонування альтернативи залишається порожньою. Її, скоріш за все, займе команда, яка гуртується навколо другого за рейтингом опозиційного політика в Україні Арсенія Яценюка», - прогнозує політолог.Источник: https://censor.net.ua/f2517524
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
 
 
 
 
 
 вверх