EN|RU|UK
 Форум Украины
  98  1

 Московська зброя-міфічний мотлох!

ЗМІ: Індійський танк Arjun перевершив російський Т-90 за всіма показниками
25 березня, 12:28

armor.kiev.ua
Т-90
В Індії провели порівняльні випробування національного танка Arjun і російського Т-90.
Результати порівнянь поки ще не розсекречено, проте, газета The Business Standard з посиланням на військові джерела повідомляє, що індійський танк перевершив російський за всіма показниками.

У порівняльних випробуваннях, які тривали тиждень і відбувалися неподалік від полігону Біканер у штаті Раджастан, взяли участь 14 танків Arjun і така ж кількість Т-90.

Усім танкам було дано три тактичні завдання, включаючи переміщення на 50 кілометрів по пустелі, подолання водних перешкод глибиною 1,5-1,8 метра, стрільба по рухомій та стаціонарній цілях.

За даними військових, Arjun показав "чудові результати", швидко переміщаючись по пересіченій місцевості, виявляючи та вражаючи цілі. Подробиці про успіхи Т-90 не повідомляються. Ні індійські військові, ані Організація оборонних досліджень і розробок (DRDO) Індії офіційних коментарів про результати порівняльних досліджень поки не дають.

Індійський танк розроблявся протягом 34 років. Спочатку Індія планувала повністю замінити ним усі застарілі Т-55 і Т-72, але вже в 2000-х роках через затримки в програмі розробки вирішила обмежитися купівлею двох тисяч танків. Пізніше обсяг замовлення було скорочено до 124 танків, 45 з яких вже надійшли у війська. Водночас, Індія вирішила оновити парк важких бронемашин російськими танками.

Перші 310 танків Т-90 Індія замовила в Росії у 2001 році. 186 одиниць з вказаної партії було зібрано на машинобудівному заводі поблизу міста Мадрас. У 2006 році Індія докупила в Росії ще 330 танків, а в 2007-му доповнила контракт ще тисячею машин. За умовами угоди, всі танки збиратимуться в Індії за ліцензією.

Раніше на випробуваннях Arjun регулярно виявлялися серйозні неполадки. Зокрема, танк не міг діяти вдень в умовах пустелі, оскільки його корпус перегрівався, що в свою чергу позначалося на бортових системах наведення і призводило до збоїв у роботі двигуна. Крім того, військові скаржилися на низьку точність стрільби танка. На випробуваннях 2005-08 року також з'ясувалося, що танк практично не здатен діяти вночі через сильні перешкоди у тепловізійних системах.

Arjun здатний розвивати швидкість до 72 км на годину по шосе і до 40 км на годину по пересіченій місцевості. Танк оснащено системою лазерного наведення і приладами нічного бачення. Основне озброєння танка представлено 120-міліметровою нарізною гарматою.

Т-90 здатний розвивати швидкість до 70 км на годину по шосе і до 50 км на годину по пересіченій місцевості. Танк обладнано системами автоматичного наведення, нічного бачення, лазерним далекоміром. Як основне знаряддя використовується 125-міліметрова гладкоствольна гармата, яка здатна стріляти як звичайними снарядами, так і керованими протитанковими ракетами.


За матерiалами: Lenta.ruИсточник: https://censor.net.ua/f2517170
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Мартын Гаврилов, Игорь Д, qaz76able, Cтарий Кінь, Vlad, дормидонт45, Дора, Влад Михайлович f31a5a47, Conrad, Віктор Сиромятніков, Kessirman 54, Андрік, Светлана Бессарабова, Wevelsburg, Алекс Кондрашов, Грышка Распутный 2, люся илюк, Khmelnitskiy, Alejandro Don Goborez, Aleks_15, Igor Dacenko, alexandr shamov, GSN, Yuriy Yurieff, Доброжелатель Доброжелательный, ГЕТЬМАН UA, Таня Полякова 67342ef7, Вася Шевченко f77d76ba, Fobos, Василь Мороз a20b71c3, частный сектор
 Всего на сайте: 99 писателей
 
 
 
 
 
 вверх