EN|RU|UK
 Обсуждение материалов
  169  1

 17 квітня в Києві пройде конференція з профорєнтації для школярів «ProfCo»

У наш час актуальною є проблема профорієнтації. Особливо актуальною ця проблема постає перед учнями старших класів. Саме зараз майбутньому абітурієнту необхідно визначитися зі сферою діяльності, в якій він зможе максимально розкрити свій потенціал. Настав час обрати правильний напрям для продовження навчання у ВНЗ, щоб пізніше успішно розпочати свій професійний шлях.
З огляду на це 17 квітня 2010 року в рамках проекту «Світ без кордонів» пройде конференція з профорієнтації для школярів «ProfCo».
Мета конференції— допомогти учням старших класів свідомо обрати майбутню професію, згідно з власними схильностями, інтересами та здібностями.
Серед цілей конференції визначаються наступні:
• надати об’єктивну інформацію стосовно стану ринку праці, спеціальностей, що користуються та спеціальностей, якими він перенасичений;
• на власних історіях з життя успішних людей продемонструвати можливості досягнення життєвих цілей, навчити ставити перед собою конкретні довгострокові завдання, показати шляхи подолання пов’язаних з цим труднощів;
• провести тест на визначення схильностей тощо.
Конференція пройде в приміщенні ініверситету імені М.П.Драгоманова. Початок о 9:30, закінчиться конференція в 16:30. Серед доповідачів «ProfCo» -- успішні спеціалісти у сферах макретингу, IT, HR та бізнесу.
Одноденна конференція відбудеться в форматі сесій на окремі теми, робочих груп, майстер-класів, профорієнтаційних ігор. Для учнів передбачені невеликі перерви та безкоштовні кава-брейки.
Цільовою аудиторією є школярі 9-11 класів, кількість учасників – 150 чоловік.
Участь у конференції є безкоштовною, але потрібно зареєструватись за лінком https://spreadsheets.google.com/viewform?hl=en&formkey=dHZOdEhKcVU4VlNvVVJFbzhGaklFMEE6MA
«Світ без кордонів», у рамках якого проходить конференція, є одним із проектів міжнародної організації AIESEC. AIESEC – організація з 60-річною історією, що функціонує у 107 країнах світу і налічує близько 40 тис. учасників. AIESEC допомагає молодим людям розвинути і реалізувати власний потенціал з метою подальшого позитивного впливу на суспільство. В Україні представництва організації діють у 15 найбільших містах. Щороку локальний комітет AIESEC у Києві організовує більше 10ти проектів, що вирішують гострі соціальні проблеми.
Веб: http://wwb2010.wordpress.com/
Контакти:
Мажуга Аліна- cпеціаліст по зв’язкам з громадськістю і пресою
email: alina.mazhuga@aiesec.net
тел. (050)855-21-20
Ірина Довгополюк – керівник проекту “Світ без кордонів 2010″
email: irina.dovgopoliuk@aiesec.net
тел..: (095) 066 53 07
Шаваран Олександр - конференц-менеджер “ProfCo”
email: shavaran@gmail.com
тел.: (096) 8889828Источник: https://censor.net.ua/f2516957
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх