EN|RU|UK
 Обсуждение материалов
  329  21

 хамська релігійність чи релігійне хамство???

Чи можна собі уявити ситуацію, щоб Папа Римський лобіював перед Сільвіо Берлусконі призначення до італійського уряду лікеро-горіл-чаного магната з компанії Martini-Bacardi? Здається,абсурдність такої ситуації очевидна.Проте, як виявилося, подібна історія цілком реальна в Україні, де влада, бізнес і церква легко єднаються навколо цілком земних цінностей.
До "Української правди" потрапила копія листа за підписом голови Української православної церкви Московського патріархату Митрополита Володимира до прем'єр-міністра Миколи Азарова з проханням призначити великого бізнесмена на державну посаду.
"Українська Православна Церква має честь звернути Вашу увагу на діяльність меценатів, вагомі внески яких у відновлення храмів, становлення єпархіального життя і підтримку діяльності Церкви сприяють відродженню духовності в Україні", - ідеться у листі Азарову за підписом Митрополита Володимира.
Суть прохання розкривається ближче до середини листа - святий отець клопоче за бізнес-вумен Людмилу Русаліну як за відому благодійницю.
Заслуги Русаліної перед церквою Володимир оцінив у посаду голови Ради підприємців при Кабміні. При цьому його не бентежить, що це крісло зайняте - на ньому зараз трудиться Оксана Продан. Очевидно, Митрополит пропонує переглянути рішення про її призначення.
"Зважаючи на те, що одним з найважливіших завдань нового уряду визначено встановлення максимального режиму сприяння підприємствам малого і середнього бізнесу, Українська Православна Церква звертається до Вас, Вельмишановний Миколо Яновичу, з проханням розглянути питання щодо призначення Русаліної Л.В. на посаду голови Ради підприємців при Кабінеті Міністрів", - прямо пише Володимир.
Лист за підписом Володимира до Азарова. Внизу першого аркуша - штрих-код документа, зареєстрованого у секретаріату Кабміну
Володимир рекомендує Русаліну як голову наглядової ради некомерційної Асоціації "Український діловий центр економічного розвитку СНД", створеної "з метою реалізації планів, проектів і конкретних заходів, що розробляються і приймаються виконавчими органами СНД"
Проте найцікавіший пункт діяльності Русаліної, описаний у листі,-це її бізнес.Ця42-річна жінка є президентом і співзасновником групи компаній "Петрус"
Детальніше знайомство з біографією Русаліної дає підстави говорити про неї як про акулу вітчизняного бізнесу з ухилом на лікеро-горілчану тематику Компанія "Петрус" об'єднує з десяток підприємств харчової галузі: Золотоніський лікеро-горілчаний завод "Златогор", Лужанський і Уманський лікеро-горілчані заводи, ТОВ "Світ ласощів", Шполянська кондитерська фабрика, Мліївська птахофабрика, Звенигородський комбінат хлібопродуктів та низка інших підприємств.Источник: https://censor.net.ua/f2516801
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх