EN|RU|UK
 Форум Украины
  87  3

 Колесніков: ЛАЗ зможе модернізуватися

«Ми підписали меморандум на 2000 транспортних засобів. За словами директора підприємства, це найбільше замовлення за часів Незалежності. Воно дасть роботу тисячам інженерів, а також дасть змогу заводу модернізуватись. Орієнтовна вартість замовлення – 3,5 млрд грн», – зазначив віце-прем’єр-міністр України з питань Євро-2012 Борис Колесніков 30 березня після підписання меморандуму про співпрацю між Кабміном та ЛАЗом.
Про це ZAXID.NET повідомили в прес-службі Львівської міськради.

Колесніков також додав: «Для цього залучатимемо Укрексімбанк. Міста заплатять 10% на момент отримання і отримають лізинг з рівними долями на 10 років. Щодо процентних ставок, то будемо прагнути до європейських», - зауважив Борис Колесніков.

Нагадаємо, згідно з меморандумом, ЗАТ «Львівський автобусний завод» підтверджує спроможність виробити 1500 автобусів та 500 тролейбусів належної якості для їх подальшого використання у приймаючих містах. Натомість, Кабінет Міністрів України зі свого боку підтверджує зацікавленість у підтримці вітчизняного товаровиробника.Источник: https://censor.net.ua/f2515956
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Nel Castro, Wild Laughter, Valik babuchkin, Gaydamaka Kozak, Еxorcist
 Всего на сайте: 15 писателей
 
 
 
 
 
 вверх