EN|RU|UK
 Форум Украины
  124  17

 ПОВНИЙ П.....!!! У Запоріжжі хочуть встановити пам’ятник Сталіну

У Запоріжжі хочуть встановити пам’ятник Сталіну
25.03.2010
До 9 травня буде встановлений пам’ятник Йосипу Сталіну у місті Запоріжжі, стверджує секретар Запорізького обкому Комуністичної партії України Олександр Зубчевський.

Про таку заяву представника КПУ повідомляє агентство УНІАН.

За словами Зубчевського, «пам’ятник Йосипу Сталіну – генералісимусу, під керівництвом якого була завойована велика перемога над німецько-фашистськими загарбниками», буде встановлений у Запоріжжі на прохання ветеранів Великої Вітчизняної війни і учасників бойових дій 1941-1945 років.

Зубчевський розповів, що пам’ятник буде напівфігурою у військовій формі із Зіркою Героя, встановленою на постаменті з червоного граніту. Загальна висота скульптурної композиції – близько 3 метрів.

Під час і після установки цей пам’ятник Сталіну, за твердженням Запорізького обкому КПУ, охоронятиметься – планують встановити біля пам’ятника камери відеоспостереження, котрі працюватимуть цілодобово. За словами Зубачевського, «комуністи також готові до всіляких провокацій» і мають намір «дати відсіч» усім, хто спробує перешкодити відкриттю пам’ятника або спаплюжити його.Источник: https://censor.net.ua/f2515337
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
 
 
 
 
 
 вверх