EN|RU|UK
 Обсуждение материалов
  75  4

 ЛИЦО РОССИИ ! ! !

Відеокадри страшних знущань підлітки закачували в інтернет, а наступного дня все повторювалося знову, оскільки 73-річна викладачка страждає склерозом.

В Іркутській області розгорається скандал навколо однієї зі шкіл, де діти протягом декількох місяців били престарілу вчительку. Відеокадри страшних знущань підлітки закачували в інтернет, а наступного дня все повторювалося знову, оскільки 73-річна викладачка страждає склерозом.

Міліціонери з'ясовують обставини побиття пенсіонерки, які регулярно влаштовували старшокласники однієї зі шкіл Шелехова в Іркутській області. Жертвою жорстоких недоростків стала літня вчителька фізкультури.

Подробиці події так би й залишалися таємницею, оскільки керівництво школи, батьки юних садистів і чиновники міністерства освіти не зацікавлені в скандалі. Однак картину загального навчання зіпсували самі старшокласники, очманілі від безкарності: відеозаписи своїх знущань вони викладали на інтернет-сайтах. Ці ролики користувалися великою популярністю і рано чи пізно повинні були привернути увагу громадськості і співробітників правоохоронних органів.

Сама ж потерпіла вчителька досі не знає, що з нею витворяли неповнолітні хулігани. 73-річна жінка-фізрук страждає провалами в пам'яті через глибокий склероз. Коли ж їй показали відео побиття, вона просто не повірила, що є "головною героїнею" цих роликів.

Протягом трьох місяців учні знущалися над вчителькою фізкультури, а зняті ролики вільно "гуляли" по школі і у віртуальному просторі. На одному з роликів видно, як учні зв'язали вчительку волейбольною сіткою і грали її тілом у футбол. На ранок після катувань стара вчителька нічого не пам'ятала і спокійно пішла до школи викладати фізкультуру.

Про регулярні побиття вчительки завучу розповіли дівчинки. Однак керівництво школи, у гірших традиціях російської освіти, вирішило не виносити сміття з хати. За наявною інформацією, школа готувалася до атестації, і будь-яке ПП могло її зірвати.

Тільки коли знайшлися свідомі батьки, що повідомили про те, що відбувається журналістам, справа зрушила з мертвої точки. Директора школи негайно змусили написати заяву про звільнення, освітні чиновники кинулися зображати бурхливу діяльність, що виражається в основному в перевірках і створення паперового потоку.

Як з'ясувалося в результаті розслідування, літню вчительку не звільняли з жалю: самотня жінка не уявляла собі життя без школи. Судячи по ходу розслідування, покарання за те, що відбувається понесе тільки звільнений директор школи. Для порушення кримінальної справи проти учнів необхідна заява вчительки, яка все одно нічого не пам'ятає.

Втім, справа може прийняти і зовсім інший оборот. Деякі батьки після початку скандалу ополчилися на саму вчительку: мовляв, це вона знущалася над їхніми чадами.

"Заяви від самої вчительки не надходило, - прокоментував скандальну справу співробітник прес-служби ГУВС по Іркутській області Герман Струглін. - Однак надійшла заява від батьків, суть якої в тому, що 70-річний педагог займається рукоприкладством на уроках. Міліція з'ясує роль кожного і дасть правову оцінку ".Источник: https://censor.net.ua/f2514953
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх