EN|RU|UK
 Форум Украины
  222  42

 Янукович може стати персоною нон-грата у Львові, – нардеп

Андрій Парубій, народний депутат, член політради «Нашої України» переконаний, що скасування візиту Януковича до Львова – це перша велика публічна поразка новообраного Президента.
Про це ZAXID.NET повідомили в прес-службі "Нашої України".

"Адже було відомо, що в цей день "Наша Україна" і цілий ряд громадських і студентських організацій планували багатотисячне пікетування Януковича, яке мало на меті чітко задекларувати наше відношення і до призначення Табачника міністром освіти, і до бажання Януковича скасувати присвоєння звання Героя України Бандері і Шухевичу", - зауважив Парубій.

Депутат вважає, що Янукович так і не збагнув, що він є Президентом не тільки Донецької області, а Президентом всієї України. "Ця його перша публічна поразка має йому чітко продемонструвати – якщо він надалі буде формувати подібну політику, то не зможе приїхати на будь-який публічний захід і стане просто персоною нон-грата в цілому ряді областей України", - підкреслив "нашоукраїнець".

При цьому він наголосив, що "Янукович повинен збагнути – якщо його політика буде формуватися не в Києві, а в Кремлі, він так і не зможе стати Президентом всієї України, а буде залишатися тільки Президентом Донецька".

"Скасування його візиту – це перший сигнал для Януковича, який має стати яскравим уроком для Президента України у проведенні як внутрішньої, так і зовнішньої політики", - підсумував Парубій.Источник: https://censor.net.ua/f2514776
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Спвсибо за КРЫМ, Something like 4d2f34f2, Генадий Сидоренко ec4da41f
 Всего на сайте: 8 писателей
 
 
 
 
 
 вверх