EN|RU|UK
 Обсуждение материалов
  107  3

 Львівщина отримає найбільше коштів на запобігання повені .

За тиждень Міністерством фінансів в повній мірі здійснено фінансування заходів, спрямованих на запобігання можливому затопленню територій внаслідок льодоходу, повені та паводків.
Як повідомили ZAXID.NET у прес-службі Мінфіну, обсяги планових призначень березня по цьому напрямку збільшені на 32,31 млн грн, у тому числі: 20 млн грн МНС, майже 7 млн грн Мінтрансзв'язку на проведення робіт з ліквідації льодових заторів та 5,3 млн грн отримають ОДА.

Кошти облдержадміністраціям буде виділено на проведення ремонту мереж водовідведення, забезпечення запобігання руйнуванню мостів, інших інженерних споруд, які перебувають у комунальній власності.

Зокрема Волинська область отримає 434 тис. грн, Кіровоградська – 427 тис. грн, Луганська – 970 тис. грн, Львівська – 1 млн 066 тис. грн, Миколаївська – 498 тис. грн, Одеська – 990 тис. грн, Чернігівська – 466 тис. грн та Херсонська області – 458 тис. грн.

Крім того, Мінфін звернувся до урядової комісії з координації дій центральних та місцевих органів виконавчої влади, пов'язаних із запобіганням можливому затопленню територій внаслідок льодоходу, повені та паводків з проханням взяти на контроль питання за ефективним витрачанням бюджетних коштів та оперативно надавати Міністерству фінансів інформацію про обсяги коштів, необхідних для запобігання можливому затопленню територій.

Тим самим Міністерство фінансів забезпечує контроль над цільовим використанням коштів і кожна копійка з цих 32,31 млн грн буде використана виключно на запобігання паводку.Источник: https://censor.net.ua/f2514563
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх