EN|RU|UK
 Форум Украины
  98  5

 В Днепропетровске выдвигают кота в мэры

У Дніпропетровську висувають кота у мери

Середа, 17 березня, 19:29

Його посвідчення - вуса, лапи та хвіст. У Дніпропетровську висунули незвичайного кандидата на посаду міського голови. Це рудий кіт, власники якого переконані що кращого мера місту не знайти!

Молодий, сповнений сил, із характером, і головне - абсолютно байдужий до грошей.

Знайомтеся - кіт Киса. Новий перспективний кандидат у великі політики! Непідкупний та неупереджений! Ідея висунути свого кота у мери спала його господині на думку несподівано.

Ольга Медведєва, прес-секретар кандидата у мери Дніпропетровська кота Киси: “Я ехала в маршрутке, смотрела на лица кандидатов с бигбородов. Приехала домой, посмотрела на мордочку своего кота и поняла, что смотреть на нее мне приятнее. Предложила Кисе баллотироваться в меры. Он промурчал и согласился”.

Кіт Киса - не самовисуванець. У нього вже є власна партія. “МЯУ” - розшифровується, як могутня та яскрава Україна.

А ще як і в інших кандидатів свій штаб, прес-секретар та агітаційні плакати.

Щоб не відставати від сучасності, кіт Киса навіть веде два блоги в Інтернеті. І вже має неабияку підтримку городян.

Ольга Медведєва, прес-секретар кандидата у мери Дніпропетровська кота Киси: “Нас уже поддержали и собачники, и хомячники, и табачники, словом, все, кто любит животных и не очень любит политику”.

Програма чотирилапого кандидата - чесна та прозора. Найбільше уваги, зрозуміло, захисту тварин. І ніякої дискримінації - кіт Киса у разі перемоги опікуватиметься і потребами людей. У штабі переконані, суспільство дозріло для нових політичних облич!

Геннадій Гребницький, керівник передвиборного штабу кандидата в мери кота Киси: “Вы считаете, что кот Киса странный кандидат? Но в Киеве, же победил Черновецкий”.

Кіт Киса ще не виходив у народ. Зараз у штабі працюють над іміджем кандидата. Хочуть зробити так, щоб руда пухнаста морда наповал вражала електорат.

http://novy.tv/reporter/ukraine/2010/03/17/19/29.htmlИсточник: https://censor.net.ua/f2514509
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
 
 
 
 
 
 вверх