EN|RU|UK
 Форум Украины
  60  2

 Мешканці Львівщини зможуть їздити до Пряшева без віз

19 березня у Палаці культури залізничників, що на вулиці Федьковича, 54, відбудеться урочисте підписання угоди між Львівською областю і Пряшівським самоврядним краєм про безвізовий режим для мешканців Львівської області у м. Пряшів (Словаччина).
Про це 18 березня під час прес-конференції повідомив член Союзу русинів-українців Словаччини Іван Гвать.

Однак безвізовий в’їзд діятиме лише через закарпатські пункти перетину кордону.

"Пряшів – це культурний центр русинів-українців, де зберігається українська культура. Допомоги від України не сподіваємось, Україні і самій допомога потрібна. Хочемо, аби було більше моральної підтримки, щоб держава не забувала про те, що ми десь там, під Бескидами існуємо. Найкращою допомогою було б зібрати українські книжечки для наших дітей, бо у Словаччині цього немає", - зазначив публіцист, дослідник, член Союзу русинів-українців Словаччини Іван Гать.


Довiдка ZAXID.NETИсточник: https://censor.net.ua/f2514263
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Vedana, Bandera Rosa, kilgor traut, Владимир Пономаренко 2f5552a6, Сергей Канев ba5ea4a8, SANDY, KAISERWALD, Василь Бондарчук, малыш Бакинский, IgorYakovlevich, alekcg1 ., Алла Новосад 5b57f84f, Гыг с Вами, Mike Paul, Neutral13, war3, про, молодой рабочий, Корсунский, Денис Ахмедьянов, Сэмэн Поштовый, Paulo Kit, Гарик Не инженер c161d501, Чип, , Oksana VB
 Всего на сайте: 93 писателя
 
 
 
 
 
 вверх