EN|RU|UK
 Форум Украины
  41  2

 Облради Західної України вимагають відставки Табачника

Чотири обласні ради Західної України – Івано-Франківська, Рівненська, Львівська та Тернопільська – прийняли звернення щодо відставки Дмитра Табачника з посади міністра освіти та науки України.
Найперше, 15 березня, сесія Івано-Франківської обласної ради схвалила звернення до Президента України Віктора Януковича, голови Верховної Ради України Володимира Литвина і прем’єр-міністра України Миколи Азарова з приводу " звільнити Дмитра Табачника з посади міністра освіти і науки України". "…заявляємо рішучий протест проти перебування Дмитра Табачника на посаді та проти намірів знову повернути освіту до застарілого зразка, що веде до хабарництва, розкручування нового витка корупції, віддалення від сучасних освітніх світових програм. Це замах на душі та уми молодого покоління українців, якого не можемо допустити", – йдеться у зверненні до керівників держави", – йдеться у заяві Івано-Франківської обласної ради.

Депутати Рівненської обласної ради на позачерговій сесії 17 березня також висловили підтримку зверненню інших західноукраїнських рад щодо неприпустимості призначення міністром освіти і науки Дмитра Табачника, відомого своїми українофобськими поглядами. "Втілення намірів міністра означає не просто відхід від принципів Болонського процесу, а повернення в освіту корупції та нав’язування комплексу меншовартості нашим дітям і молоді. А тому заявляємо рішучий протест проти перебування Дмитра Табачника на посаді…" – наголосили депутати Рівненської обласної ради.

Львівська обласна рада 17 березня під час позачергової сесії прийняла звернення до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України, у якому вимагає від прем'єр-міністра України Миколи Азарова та голови Верховної Ради України Володимира Литвина не дискредитувати уряд, українську освіту та науку і прийняти рішення про звільнення Дмитра Табачника із займаної посади. За відповідне звернення проголосувало 92 депутати облради з 93 присутніх. "Недалекоглядне рішення про призначення міністром освіти і науки України Дмитра Табачника – політика і діяча проросійської спрямованості, затятого українофоба – викликало різкий осуд та обурення серед українців. З`явилися перші заяви, звернення української інтелігенції, громадських організацій, професорсько-викладацького складу вищих навчальних закладів, а студенти розпочали перші акції протесту. Адже чи не найважливішу сферу гуманітарної політики віддано особі, яка свідомо, відкрито й системно виступає проти основ державності і національної ідентичності – єдиної державної української мови, національної історії та соборності", – зазначено зокрема у заяві Львівської обласної ради.

Також 17 березня відбулося третє пленарне засідання 30-ї сесії Тернопільської обласної ради. Депутати облради ухвалила звернення до Президента України, голови Верховної Ради України, прем’єр-міністра України із вимогою відставки міністра освіти і науки України Дмитра Табачника. Це звернення підтримали 69 депутатів під час поіменного голосування. "Особа що багаторазово принижувала честь та гідність українського народу, що у кожному своєму кроці показувала свою людиноненависницьку суть, має бути усунена від найвищих державних посад. Якщо у нього залишились хоча б крихти совісті та честі, дещиця здорового глузду – він це зробить сам", - переконані депутати Тернопільської облради.

Також свій протест висловили Національний університет "Києво-Могилянська академія" та Український Католицький Університет.

Нагадаємо, 11 березня 2010 року новопризначеним міністром освіти став Дмитро Табачник.Источник: https://censor.net.ua/f2514042
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Ali Zassan, Игорь Украина 7866c1e8, Witness, Сын Расеи, OA, Pēteris Apinītis 88f4790b, Свиньям Привет, Senator S 01a656ec, каратель рабовладелец
 Всего на сайте: 27 писателей
 
 
 
 
 
 вверх