EN|RU|UK
 Форум Украины
  99  1

 Пункт прийому радянської макулатури

У Львові за годину зібрали 100 підписів за відставку Табачника
12:18, 15.03.2010
Сьогодні, 15 березня, у Львові стартувала акція української молоді за звільнення з посади міністра освіти України Дмитра Табачника під назвою АнтиТабачна кампанія. Акція розпочалась флеш-мобом, під час якого всі охочі могли здати радянські книги на макулатуру.
На площі перед Львівським національним університетом встановили символічний "Пункт прийому радянської макулатури", куди кожен охочий міг принести пропагандистську літературу, книги з історії СРСР та КПРС.

Книжки на площу приносили люди різного віку: молодь та старші люди. Загалом було зібрано 13 книжок. Попередньо анонсувалось спалення зібраної літератури, однак, за словами організаторів, зібрані книжки, серед яких "Капітал" Маркса, "Руський язык", "Записки ХХV сьезда КПСС", "Великая отечественная война Советского Союза" та твори Леніна, будуть здані на макулатуру.

"Акція спалення книжок була запланована спочатку, однак ми свідомо вирішили її не проводити. Той самий Табачник порівнює галичан з нацистами, а спалення – це нацистський метод боротьби. Всі очікували, що ми будемо спалювати книжки, а ми здамо їх на благі цілі, можливо, з них вийдуть хороші українські підручники", - зазначив голова Львівського обласного осередку Молодіжний націоналістичний конгрес Андрій Бень.

Водночас зі збором книжок відбувався також збір підписів за відставку Дмитра Табачника з посади міністра освіти і науки України. "Ми збираємо підписи, аби показати ту кількість людей, яка підтримує тезу, що Дмитро Табачник – надто неприйнятна людина для української освіти. Табачник є найодіознішою фігурою в сучасному Кабінеті Міністрів. Він –явний українофоб і україноненависник. Він робить все, щоб знищити усе українське. Він знищує мову та перекручує історію так, що стає огидно", - прокоментував Андрій Бень.

За словами організаторів, за годину, доки тривала акція, було зібрано понад 100 підписів.

Під час флеш-мобу відбувся невеликий мітинг, під час котрого організатори оголосили свої вимоги: негайно звільнити Дмитра Табачника з посади міністра освіти і науки, призначити новим міністром освіти фахового професіонала та патріота України; не гальмувати процесу становлення якісної української освіти. Організатори також розгорнули плакати "Ні заТабаченню освіти", "Проти русифікації, корупції, перепису історії", "Табачник - україножер".

Флеш-моб, який відбувався у Львові – це лише старт АнтиТабачної кампанії, яка включатиме низку подібних акцій, флеш-мобів, пікетів в різних містах України.Источник: https://censor.net.ua/f2513556
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
I Ka 538a282a, Евгений Островский, Влад Виноградов 88a5ba75, kilgor traut, Oleksandr Ievtushenko, Святос, Шимус, Dead Katsap, Богдан Розновець, Иван Афанасьев, Lvbnhj, Игорь b007627d, Олєкса Москаленко, Ярик Сус, Ruslan Tkachenko, Иван Федорович 8d0ecefa, Галина Темирова ba27c95c, Kristobal Juan, Cтарий Кінь, aquarius580 459c2008, SergTranscarpathian, 5 копійок, Иван Спасоненко, Grigoriy Balashov 237a5b3e, Алексей Вовченко f033f386, Liubov Vasylchenko, Герхард
 Всего на сайте: 93 писателя
 
 
 
 
 
 вверх