EN|RU|UK
 Форум Украины
  225  27

 Ми бандерівці! Ми йдемо!

З народу нашого славного йдемо у світ широкий з Богом у серці та мечем при боці.

Йдемо до селянської хати, до брата свого, що мозолистими руками оре землю, пересяклу кров'ю предків своїх, землю, плоди якої розпродуються зайдами на злодійських перехрестях Сходу і Заходу, і проголошуємо, що земля повинна належати тому хто обробляє її, і що є миті коли за наруги рало не в землю, а в тіло ворогові встромити треба, захищаючи своє право бути господарем на своїй землі.

Зайдемо до заводів, де український робітник, наймитуючи, кує золото для своїх гнобителів, вижебруючи зароблений мізер, і вчити будемо, що тільки у справжній Українській державі він матиме змогу влаштовувати власну долю на своїй землі.

Підемо до підземних копалень, де паразит руками українського шахтаря видобуває скарби української землі, які належать українському народу, а тим самим і шахтареві, як синові того народу.

Зайдемо опівночі й до тих, хто п'є кров з українців і нагадаємо, що ніщо у світі так дорого не коштує, як сльоза, пролита Матір'ю-Україною на самоті, і не знайдеться такої виплати, що притупила б наш біль. Платити треба сповна!

Зайдемо і до школи між малі діти, де ворог намагається наповнювати їх серця московською та вашингтонською отрутою, і навчати там будемо любові та посвяти до рідного краю.

Достукаємося до благородного козацького серця, в глибині якого розуміння священних істин: Віра та Честь стоїть понад життя.

І ціль у нас одна: Українська Національна Держава, а шлях до Неї - Боротьба.

Здобудемо Українську Державу або згинемо у боротьбі за Неї.Слава Україні! Героям Слава!Источник: https://censor.net.ua/f2513483
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
 
 
 
 
 
 вверх