EN|RU|UK
 Форум Украины
  84  12

 Мурло як пробний камінь

Якщо, зціпиши зуби, ще можемо змиритися з іраціональним вибором преза (врешті, немало щирих голосів одержав), то призначення Дімона Табачника на посаду міністра освіти - це вже, НМСД, просто неприхований глум над освітою зокрема і суспільством взагалі.
Абсолютно полишений здатності до власних суджень, закостенілий у комуно-гебістських догмах, ненавидячий все, чим дорожить кожен українець – від Львова до Донецька, – несудимий музейний злодій і «регіональний клоун» Табачник не має морального права займати цю посаду.
Хтозна, якими мотивами керувався през, коли підписував наказ про його призначення, але, напевне, не турботою про стан освіти в Україні. І не думкою про об’єднання країни. Призначення цього україноненависника чільником міністерства освіти, підозрюю, не просто помилка, дрібний недогляд, непродуманий кадровий варіант, а пробний камінь у мутну воду суспільного настрою: якщо все пройде тихо, якщо не здійметься гвалт обурення, то можна «козлам» призначати куди завгодно кого завгодно, хоч Шарикова-Лук’янова в міністри атомної промисловості, колядника Зварича – на юстицію посадити, Лозинському орден за мужність вручити.
Втім, Пахло в прем’єрах і Чушка на економіці – нічим не кращі приклади «праффесіанальної» політики регіоналів.
Ну добре, згоден: гарант не розуміє слова «освіта», вона його ніяким боком.., але ж академік Семиноженко повинен розуміти значення цїєї посади?
Щось у цих призначеннях є темне і недобре, як знамення стихійного лиха.
Херсонські студенти і викладачі ініціюють акцію спротиву цьому одіозному призначенню. Підтримаємо їх!Источник: https://censor.net.ua/f2513457
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
 
 
 
 
 
 вверх