EN|RU|UK
 Обсуждение материалов
  736  145

 У Львові кампанія проти Табачника розпочнеться спаленням книг

У понеділок, 15 березня, у Львові на площі перед Львівським національним університетом імені Івана Франка пройде флеш-моб «Спалення в ім’я освіти», в межах якої зокрема, відбудеться спалення книг з історії СРСР і КПРС та іншої радянської літератури Акція є стартом АнтиТабачної кампанії, метою якої є звільнення Дмитра Табачника з посади міністра освіти України.
Про це ZAXID.NET повідомили організатори.

Акція почнеться о 10:00 відкриттям "Пункту прийому радянської макулатури", а об 11:00, після офіційної заяви та старту АнтиТабачної кампанії, відбудеться спалення книг з історії СРСР і КПРС та іншої радянської літератури. Метою акції є протест молоді проти переписування історії України. Крім того, у понеділок в рамках АнтиТабачної кампанії починається збір підписів за відставку Табачника.

Організаторами АнтиТабачної кампанії є свідома українська молодь та активне студентство, Конгрес Українських Націоналістів, Молодіжний Націоналістичний Конгрес, Українська Народна Рада, ОУМ "Спадщина" та ГО "Борець". АнтиТабачна кампанія є відкритою для долучення усіх небайдужих осіб та організацій.

"Ми повинні чітко усвідомити, що Табачник Дмитро Володимирович – це та людина, що буде цілеспрямовано працювати над викоріненням всього українського.

Усіх небайдужих просимо зголошуватись в Координаційний центр для подальшої спільної боротьби" - заявили організатори.

Флеш-моб є першим кроком активної боротьби української молоді за звільнення Дмитра Табачника з посади міністра освіти України та призначення на цю посаду фахового професіонала та патріота України.

Нагадаємо, 11 березня 2010 року новопризначеним міністром освіти став Дмитро Табачник, який відомий як відвертий українофоб.

Всеукраїнська молодіжна кампанія проти призначення Д.Табачника міністром освіти вже стартувала в Тернополі.Источник: https://censor.net.ua/f2513424
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
Страница 2 из 2
<<<1 2
Страница 2 из 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вверх