EN|RU|UK
 Обсуждение материалов
  121  11

 буде Божа карa??? всім кегебешникам до 7-го коліна ???

У Москві психічно хворий чоловік забив до смерті свого 82-річного батька, звинувативши його у причетності до загибелі останнього імператора Миколи II.


У Москві 63-річний психічно хворий пенсіонер убив свого 82-річного батька - відставного офіцера КДБ. Мотивом злочину стало бажання помститися за смерть останнього російського імператора Миколи II та його родини.

Як з'ясували слідчі, син - інвалід, який страждав на душевне захворювання - приїхав на кілька днів у гості до батька. Одного разу ввечері сусіди почули гамір, який доносився з квартири пенсіонера, і викликали міліцію.

Правоохоронці, які прибули на місце події, побачили мертве тіло літнього власника квартири. Поряд ходив його син і декламував свої вірші, в яких оповідав про те, що він є сином царя Михайла Романова.

На допиті він зізнався, що забив свого батька до смерті. За його словами, той – як колишній чекіст – мав стосунок до знищення царської сім'ї.

Як з'ясувалося, вбивця вже давно страждав він нав'язливої ідеї про своє царське походження. Його відправили на лікування до психіатричної лікарні.Источник: https://censor.net.ua/f2511369
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх